Comentarii (87)
valyomanyd
valyomanyd  •  28 Ianuarie 2017, 01:20
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:17

dragule, cata vreme nickul e cum e, nici nu ma obosesc sa ma gandesc la colaterale. sa fie sanatos. daca e el, de doua ori in plus.) stii ceva, avem un jaf de echipa in acest moment, dar macar jaful asta INCA e Dinamo.) asta e singura diferenta majora intre cele 2 mari cluburi de altadata ale Romaniei. s-a dus dracu totul...

Apropo, am vazut ieri cateva minute din meci..Concluzia : Purceaua e moarta in cotet si e si cu curul in usa :)) Nimic nu merge, plus ca a fost ultimul amical si Mutulica nu a adus nimic, bine, probabil o fi propus ceva , dar chitrosul de la Rin a zis ..pas :)))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:20
Postat de bebe21 pe 28 Ianuarie 2017, 01:11

esti bolnav de frustrare...te roade mediocritatea, nu-i asa?

Frustare sau nu incepind cu 1 iunie pe tabela de marcaj va scrie Sport Bucuresti iar gazetarii de la orice publicatie tot asa va vor numi . Nu e vina dinamovistilor ca la I.C..J ati pierdut si sigala si numele !! Banui ca judeactorii aia de presupus cei mai cu experienta din Ro au studiat actele cu atentie .

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:17
Postat de valyomanyd pe 28 Ianuarie 2017, 01:14

Sper ca ti-ai dat seama ca individul e ..."nasul" tau ? :))))

dragule, cata vreme nickul e cum e, nici nu ma obosesc sa ma gandesc la colaterale. sa fie sanatos. daca e el, de doua ori in plus.) stii ceva, avem un jaf de echipa in acest moment, dar macar jaful asta INCA e Dinamo.) asta e singura diferenta majora intre cele 2 mari cluburi de altadata ale Romaniei. s-a dus dracu totul...

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:15
Postat de bebe21 pe 28 Ianuarie 2017, 01:11

esti bolnav de frustrare...te roade mediocritatea, nu-i asa?

..))))) frustrat ? sunt opinii, invata sa accepti democratia adevarata, nu toata lumea gandeste ca tine. in 11 ani de scris pe aici am oferit mii de comentarii la obiect, cu nenumarate argumente, in nenumarate ocazii. daca atat ai de comentat la acele opinii, tie nu iti vor ajunge 11 vieti sa atingi macar nivelul comentariilor mele si ale altora, similare. )) deci, frustrat ? cred ca cine zice, ala e.))

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Ianuarie 2017, 01:14
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:12

amigo, daca atat esti capabil sa articulezi, asta e prima si ultima noastra conversace pe aici. lipsa ta de argumente, combinata cu limbajul licentios si pe alocuri mitocan, ma determina sa iti ofer un loc in loja de blocklist. mai ai o sansa, totusi, sa iti ceri scuze si mai vedem.)

Sper ca ti-ai dat seama ca individul e ..."nasul" tau ? :))))

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:12
Postat de roja_azul76 pe 28 Ianuarie 2017, 01:02

"Opinia forumului" esti tu,ma?Despre cine vorbesti,***,despre tine si haterii dinamovisti care faceti spume pe aici?

amigo, daca atat esti capabil sa articulezi, asta e prima si ultima noastra conversace pe aici. lipsa ta de argumente, combinata cu limbajul licentios si pe alocuri mitocan, ma determina sa iti ofer un loc in loja de blocklist. mai ai o sansa, totusi, sa iti ceri scuze si mai vedem.)

ct45mas
ct45mas  •  28 Ianuarie 2017, 01:11

din pacate nu sunt stelist.asta e.asa am fost crescut.dar pentru toti care sunt suporteri stelei..si care tind sa creada ca lacatus..si mai ales piturca.(pffff piturca ).au de gand sa faca o stea adevarata..doamne iarta-ma..sunt legendele voastre nu contest asta.dar,doar au mancat din fotbal...nu au investit nici un ban in steaua lor...si nici acum nu investesc,doar incearca sa prosteasca pe alti sa bage bani.eu l-as intreba pe lacutus...mai nea laca acum 5 6..nu stiu sigur cati ani ziceai ,ca steaua nu se refuza si ca ca in orice moment te-ar suna becali si ti-ar propune ai fi de acord sa antrenezi steaua. pentru ca e o onoare sa antrenezi steaua:)))))..a cui era ma nea laca steaua aia atunci.nu prea te ducea capul in perioada aia sau aveai nevoie de bani si nu iti dadeai seama ca nu e steaua ta.dintr-o data asa la 50 de ani cand ti-ai dat seama ca nu o sa mai fii antrenorul stelei ai avut tu asa o revelatie si ti-ai dat seama ca nu e steaua la care ai jucat tu..sa inteleg ca ai fost un prost pana la 50 de ani..asta rezulta nea Laca..daca un suporter al stelei care vine la meci si plateste bilet de 30 de ani ar fi zis la un moment dat,ba asta nu e steaua noastra ..l-as fi crezut..dar tu ma lacatus care ai plecat din spania de la soare si ai venit sa ei salariul si prime de la steaua lu becali fara sa ne zici si noua prostilor de rand atunci cand antrenai steaua ca de fapt nu e steaua.pacat de fotbalul pe care l-ati jucat.ca doar l-ati jucat..in rest 0 multi 0

bebe21
bebe21  •  28 Ianuarie 2017, 01:11
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:08

nu stiu cum se vor numi, si sincer, e problema lor. eu am opinia ca in scurta vreme becali chiar se va retrage din sport, piturca are dreptate : fara Steaua, el e zero barat. becali era un cvasinecunoscut pana sa preia Steaua (cum a preluat-o, s-a dovedit dupa ani de procese, e alta istorie). nu poate nimeni sa conteste ca acest dilimandros, asa cum e el de controversace, s-a dovedit un abil conducator de club, rezultatele obtinute stau marturie, mai ales pe plan extern, daca pe plan intern sunt discutii cu privire la 2-3 performante, pe plan extern nu se poate afirma ca pungile cu bani negri au functionat. deci, pe plan extern, miraculos sau ba, becali a dat tun dupa tun, sigur, profitand de renumele, faima, stadionul, sigla si mai ales de fanii ... stelisti, in necunostinta de cauza. sa fi sinceri : au fost meciuri europene superbe ca atmosfera, create de fanii stelisti ! ei au fost deseori al 12-lea jucator al lui... becali sport club. nu stiu cine spunea, catarama cred : la cati bani a scos becali, nu ar fi problema sa accepte totusi sa cumpere sigla aia si palmaresul, pe bune, si echipa lui sa fie Steaua pe bune. dar, se pare ca becali nu mai este agreat in lumea ''buna'', sus pusa. si el stie asta, fiti siguri. sincer ? cred ca este gresit, pentru ca, repet, becali s-a dovedit un sef remarcabil de club. asta e un alt adevar incontestabil, vorba lui Mister.)

esti bolnav de frustrare...te roade mediocritatea, nu-i asa?

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:08
Postat de valyomanyd pe 28 Ianuarie 2017, 00:56

Eu sunt in dilema, cum se vor numi suporterii echipei lui Becali, SPORTisti sau SPORTIvi ? :)))) Si, ar trebui initiat un concurs printre ei, cine vine cu cea mai ingenioasa idee de scandare cand vor incuraja echipa pe stadion :))

nu stiu cum se vor numi, si sincer, e problema lor. eu am opinia ca in scurta vreme becali chiar se va retrage din sport, piturca are dreptate : fara Steaua, el e zero barat. becali era un cvasinecunoscut pana sa preia Steaua (cum a preluat-o, s-a dovedit dupa ani de procese, e alta istorie). nu poate nimeni sa conteste ca acest dilimandros, asa cum e el de controversace, s-a dovedit un abil conducator de club, rezultatele obtinute stau marturie, mai ales pe plan extern, daca pe plan intern sunt discutii cu privire la 2-3 performante, pe plan extern nu se poate afirma ca pungile cu bani negri au functionat. deci, pe plan extern, miraculos sau ba, becali a dat tun dupa tun, sigur, profitand de renumele, faima, stadionul, sigla si mai ales de fanii ... stelisti, in necunostinta de cauza. sa fi sinceri : au fost meciuri europene superbe ca atmosfera, create de fanii stelisti ! ei au fost deseori al 12-lea jucator al lui... becali sport club. nu stiu cine spunea, catarama cred : la cati bani a scos becali, nu ar fi problema sa accepte totusi sa cumpere sigla aia si palmaresul, pe bune, si echipa lui sa fie Steaua pe bune. dar, se pare ca becali nu mai este agreat in lumea ''buna'', sus pusa. si el stie asta, fiti siguri. sincer ? cred ca este gresit, pentru ca, repet, becali s-a dovedit un sef remarcabil de club. asta e un alt adevar incontestabil, vorba lui Mister.)

1793982924257218
Adrian Adrian  •  28 Ianuarie 2017, 01:02
Postat de valyomanyd pe 27 Ianuarie 2017, 21:38

Daca esti dinamovist, imi raspunzi in 15 secunde care e numele complet a lui Raducioiu ! :)))

Din 2003 cică e FCSB.

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comentează