Comentarii (87)
bigdeal
bigdeal  •  28 Ianuarie 2017, 00:30
Postat de stark pe 28 Ianuarie 2017, 00:22

Ciuma becaliota o sa dispara din fotbal cand nu mai poate castiga bani pe seama prostilor si pampalailor care o sustine.....adica gigistii care le cauta in coarne si jinesc stelistii si gloriile steliste. De la ala negru mic si rau Giovani pana la mare sfant Gheorghe. Fotbalul e afacere de clan mafiot, o bisnita pentru ei, daca nu castiga bani din fotbal Gigi nu mai exista in media iar daca el nu mai exista in media moare...de ciuda. El este acolo pentru ca mai are cum sa profite de prostani care cred ca FC Sportiv este Steaua altfel era Pa

Treci la somn, maine ai lucrare de control.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  28 Ianuarie 2017, 00:28

esta e finalul si pentru GSP. ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

invinctus
invinctus  •  28 Ianuarie 2017, 00:27

piturca , mitica si mircea sandu = CANCERUL fotbalului romanesc !!! Pe stia puscaria trebuie sa ii manance grav !!!

121811218274955
Apartament Betty  •  28 Ianuarie 2017, 00:25
Postat de sandi pe 27 Ianuarie 2017, 21:33

Ce penibil este piturca! Eu sunt dinamovist si imi va parea rau de fcsb si el se bucura. Caracter enorm, cand era de muls a gos cu oieru si acum nu mai merge si se razbuna. Asta se va intoarce impotriva lor. Omu a bagat bani si a dus mai departe echipa, nu mai zic ca ani de zile a favut contracte cu csa si a dat bani. E ca si cum cineva ma fura eu ani de zile fac afaceri cu el fara sa zic nimic si ma teezesc intr o zi cu constiinta incarcata si tip hoti hoti, pai ai fost mana in mana cu hotu ma coplicitate se cheama asta. O rusine de armata si de tara!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stark
stark  •  28 Ianuarie 2017, 00:22

Ciuma becaliota o sa dispara din fotbal cand nu mai poate castiga bani pe seama prostilor si pampalailor care o sustine.....adica gigistii care le cauta in coarne si jinesc stelistii si gloriile steliste. De la ala negru mic si rau Giovani pana la mare sfant Gheorghe. Fotbalul e afacere de clan mafiot, o bisnita pentru ei, daca nu castiga bani din fotbal Gigi nu mai exista in media iar daca el nu mai exista in media moare...de ciuda. El este acolo pentru ca mai are cum sa profite de prostani care cred ca FC Sportiv este Steaua altfel era Pa

225337264594676
Pestele Viperelor  •  28 Ianuarie 2017, 00:11

Cred ca nu stiti cat de orgolios este. Asta nu se va retrage din fotbal niciodata!

10210131381213402
Sorin Burnea  •  27 Ianuarie 2017, 23:38

Ce prost. Asta chiar crede ca lumea il crede. Rau e sa fi prost.

239210873112253
Adrian Și Atât  •  27 Ianuarie 2017, 23:14

Finalul? ... la ce? GSP-ul când dă faliment?

oricare
oricare  •  27 Ianuarie 2017, 22:38

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

angelitto
angelitto  •  27 Ianuarie 2017, 22:34

Probabil ca asta viseaza Piti(poanca) noaptea. Dar nu mor caii cand vor cainii.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Comentează