Comentarii (87)
red.blue
red.blue  •  28 Ianuarie 2017, 01:48

am mai zis barbugiul acum cativa ani ca ciobanul se retrage ca nu mai are bani bla bla bla si deocamdata in fotbalul romanesc doar el mai baga bani si castiga

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:48
Postat de valyomanyd pe 28 Ianuarie 2017, 01:47

La revedere si multa sanatate ...grecule ! Ma bag la un film, nu are rost sa citesc toate aberatiile !

vizionare placuta. idem.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:47
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 01:46

Pai eu am fost singurul roman care am afirmat de citeva luni de zile ca nu mai recunsoc statul social

ai afirmat de cateva luni ? fals. ai afirmat asta cu multi ani in urma. si ai fost primul care ai insistat : capitalul e totul. numai bine si tie.

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Ianuarie 2017, 01:47
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:43

mai valy, dupa cum bine stii, onorez sopradic forumul cu prezenta mea de un an si 2 luni. reflexul de mai deschide ziarul online se mentine, chiar daca am parasit tara de adoptie. ideea e simpla: chiar daca nu mai scriu, nu inseamna ca nu mai citesc destuld e des conversatiile. sunt catastrofale, ma scuzi. nu merita sa pierzi vremea aici, asa ca ma limitez sa mai scriu la meciurile lui Dinamo, daca am ceva de scris, si eventual sa mai salut cativa din vechii si stravechii prieteni de aici. si acum, ca incheiere, chair asta fac : te salut pe tine, fiind prezent, dar si pe altii, care poate doar citesc sau vor citi, dintre cei cu care ma respect. la buna vedere, episodica mea interventie a luat sfarsit. multa sanatate, spaniolule.)

La revedere si multa sanatate ...grecule ! Ma bag la un film, nu are rost sa citesc toate aberatiile !

ct45mas
ct45mas  •  28 Ianuarie 2017, 01:47

cum puteti fratilor sa credeti ca piturca ..care peste tot pe unde a fost a avut grija prima data de clauza. ..sa isi ia bani cand o sa fie dat afara de antrenor bun ce este chiar si la craiova care l-a facut mare a pus umarul la dezafiliere si vrea un sac de bani de la mititelu, pe la nationala la fel ..care a participat la vanzarea stelei care a fost antrenorul stelei (lu becali) si a tras bani maxim de la becali,care culmea a furat si din cazino (nu e de condamnat aici ca si aia sunt hoti)..dar tu piturca te pretezii la asa ceva..urat.Si acum o sa faci tu steaua adevarata??Ca asta nu mai este ca nu mai ai tu acces acolo.Serios??de ce nu ne-ai zis ma nea piti si noua ca m-am imbolnvit de inima de cate ori ne-ati batut(sunt dinamovist asa a fost sa fie )o sa te dau in judecata si pe tine nea piti si pe lacatus ca sunt cardiac din cauza voastra ptr ca voi ati stiut ca steaua nu e steaua si m-ati lasat sa ma oftic la fiecare infrangere .rusine sa va fie ptr ce faceti...ati fost hraniti de mana pe care o muscati.si sincer pacat de lacatus..ca de tine nea piti ca glorie imi amintesc doar cand ti-a dat portarul cu mingea in cap si ai dat gol ca in rest n-ai facut mare branza nici ca fotbalist .Venit de la scornicesti (dumnezeu sau tovarasi stiu cum)..ca antrenor..ce sa mai vb pe la steaua aia care tu zici ca nu mai e steaua ai mai miscat si asta pe vreme cand becali mai dadea ceva pe la arbitri si federatie la nationala in afara de clauze si meciuri proaste ..mai nimic.rusine

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:46
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:45

si becali vinde tot, chiar daca subtil. in curand Unicul Derby va fi Chiajna - Voluntari, noile cartiere ale capitalei. Dinamo-Steaua ? in Istorie.

Pai eu am fost singurul roman care am afirmat de citeva luni de zile ca nu mai recunsoc statul social

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:45
Postat de bvd_magheru pe 28 Ianuarie 2017, 01:42

Negoita nu va mai investi nimic dimpotriva va vinde cit poate si asta de cind a aprut problema cu Badea .

si becali vinde tot, chiar daca subtil. in curand Unicul Derby va fi Chiajna - Voluntari, noile cartiere ale capitalei. Dinamo-Steaua ? in Istorie.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  28 Ianuarie 2017, 01:43
Postat de valyomanyd pe 28 Ianuarie 2017, 01:39

Amigo, iar sunt in dilema, cum se face ca tu i-ai dat reply lui bebita, si primesti reply de la altul ? :))) Or fi frati ? :)) Din Vascauti ,sa traiti :)))

mai valy, dupa cum bine stii, onorez sopradic forumul cu prezenta mea de un an si 2 luni. reflexul de mai deschide ziarul online se mentine, chiar daca am parasit tara de adoptie. ideea e simpla: chiar daca nu mai scriu, nu inseamna ca nu mai citesc destuld e des conversatiile. sunt catastrofale, ma scuzi. nu merita sa pierzi vremea aici, asa ca ma limitez sa mai scriu la meciurile lui Dinamo, daca am ceva de scris, si eventual sa mai salut cativa din vechii si stravechii prieteni de aici. si acum, ca incheiere, chair asta fac : te salut pe tine, fiind prezent, dar si pe altii, care poate doar citesc sau vor citi, dintre cei cu care ma respect. la buna vedere, episodica mea interventie a luat sfarsit. multa sanatate, spaniolule.)

bvd_magheru
bvd_magheru  •  28 Ianuarie 2017, 01:42
Postat de unico_biancorossi pe 28 Ianuarie 2017, 01:28

eu am vazut doar repriza a doua din meciul pierdut cu elvetienii. nu am vazut nimic, dar absolut nimic. si retine, era lipsa doar lazar din formula de start, fata de victoria cu 4-1 din cupa ligii. dupa acel meci ajungi la concluzia ca ai nevoie de 10 jucatori, nu de 2-3. doar branescu a fost pe teren, ceilalti erau din alt film. da, mutu, danciu, lupu si altii, propun mereu jucatori, dar stim cu totii, negoita e zgarcit. as spuen ac un prost, avea sansa de a lua primul titlu in calitate de patron de club de futbol. si de aici, valoarea echipei crestea, expunerea mai mare, sponsori mai generosi, etc etc. dar, cu cine ? cum am zis, sa zicem merci ca Dinamo INCA exista. se pare ca asta e standardul actual din Ro, atat de jos e nivelul pretentiilor.

Negoita nu va mai investi nimic dimpotriva va vinde cit poate si asta de cind a aprut problema cu Badea .

valyomanyd
valyomanyd  •  28 Ianuarie 2017, 01:42

Bianco , a aparut si a "treia" persoana cu aceleasi opinii :)))) Astia( adica asta) are probleme la mansarda :)) Pariu ca in scurt timp mai apar si "altii" ? :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 9
Comentează