Comentarii (106)
claudiu.h12
claudiu.h12  •  30 Decembrie 2016, 22:43

Cea mai mare jale este ca jijica nu poate fi asociat cu steaua de catre specialistii de la gesepe.

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:38
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 22:33

Daca gigi asculta de militianul asta e cel mai mare fraier

Mitica ii da numai sfaturi care îl duc la pieire pe jijica

nebraska
nebraska  •  30 Decembrie 2016, 22:35

fc starletii comedianti bucuresti....suna bine,vine lumea ca la urs.

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 22:33

Daca gigi asculta de militianul asta e cel mai mare fraier

gicab
gicab  •  30 Decembrie 2016, 22:32

Mai bine așa cum spunea nea imi ...fotbal club stiaua București

crotalie
crotalie  •  30 Decembrie 2016, 22:31

Forza Fotbal Club Star Bucuresti! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează