Comentarii (106)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:11

Desi am terminat sectia automobile mereu m-am intrebat ce se intimpla daca faci pana de cauciuc la cel din spate !! Este unul din putinele lucruri de care nu imi e dor de Romania . De 27 de ani am asigurare la tow up trucks . Vin cam in max 20 de minute . Intre timp imi beau cafeau si fumez 2 americane . Numai benson & hedges ultralights red stripe 100's .

1651745445083839
Gheorghe Dragan  •  31 Decembrie 2016, 00:09

*** are si fotbal dar si pe laur reghe in sigla si apoi e vorba de ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

qwerty007
qwerty007  •  31 Decembrie 2016, 00:07
Postat de bvd_magheru pe 30 Decembrie 2016, 23:42

***

Daaa,parca avea vreo 6-7 copiii pe care i-au omortat,iar tu te bucuri,apoi au venit bolsevicii si au omorat vreo 20 de milioane in gulaguri..deci moarte lenta...dar tu copil de bolsevic...te bucuri.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:06
Postat de Nick Rasu pe 31 Decembrie 2016, 00:01

Esti dus cu pluta....Nu uita ca bani lui Becali sint furati de la noi... a facut puscarie...dar vad ca bani nu-i iau inapoi statul...Becali doneaza mereu din bani furati de la noi prostule...

Ba tu ai fost educat dupa 16 decembrie 1989 ! Pe timpul meu ai fi facut cariera la I.A.S . Ai fi inceput de jos si ai fi urcat cu talent si har pina la pozitia de tractorist .

dan_petrescu
dan_petrescu  •  31 Decembrie 2016, 00:04

Stima pentru numele propus de Dragomir !

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  31 Decembrie 2016, 00:03
Postat de bvd_magheru pe 30 Decembrie 2016, 23:42

***

Sa nu uitam totusi ca poporul englez a avut o coroana atata de cerebrala incat a taiat si spanzurat pe vreo trei sau patru continente. Totusi istoria nu uita si nu iarta, a ajuns poporul englez sa-i dicteze popoarele pe care odata le-a subjugat. Fac americoii, indienii si arabii ce vor in London, au ajuns englezii slugile celor mai sus amintiti.

valyomanyd
valyomanyd  •  31 Decembrie 2016, 00:04
Postat de reddog_forever pe 31 Decembrie 2016, 00:00

este bine si fc star berceni dar mai frumos ar fi fotbal club *** becali. :):):)

Becali nu asculta de nimeni, o sa numeasca echipa cum a spus , Fotbal Club Sportiv Becali ! :)))

utilizator șters
utilizator șters  •  31 Decembrie 2016, 00:03

Sau ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  31 Decembrie 2016, 00:01
Postat de arsenie_b pe 30 Decembrie 2016, 23:18

Cum sa nu fii gelos, cand tu ai uniforme de pe vremea lui Stalin, in timp ce altii au palat si Maybach? Mare pacat si invidia asta..

:))))) Ne-am prins , tu esti unul din aia care strigi, nea Gigi, sus pe Maybach !

859779594095355
Nick Rasu  •  31 Decembrie 2016, 00:01
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 23:15

Clona isi serveste singur intrebarea si raspunsul

Esti dus cu pluta....Nu uita ca bani lui Becali sint furati de la noi... a facut puscarie...dar vad ca bani nu-i iau inapoi statul...Becali doneaza mereu din bani furati de la noi prostule...

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează