Comentarii (106)
samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 00:53

Acest act de justiție seamănă cu unul de deparazitare: orice cabinet veterinar cunoaște procedura! >)). La Mulţi Ani!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:46

Era sa uit !! Cel mai mult in comunism mi-a placut ca se vorbea putin si se facea mult . Invidia era sanctionata cu ocna . Nu aveai de ales . Odata intrat la ocna nu exista twitter pentru ca nu prindeai semnalul la 1 k sub pamint . AUX REVOIR ! A BIENTOT !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:43

Hai ca v-am lasat . Personal eu am apreciat justia sociala propuse de comunisti . National socialismul nu l-am prins dar si ala propunea justitie sociala . Diese demokratie ist eine kleine popirtzaine .

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:39

Ba vorbim totusi de americani bogati . E vorba pe romaneste de trilioane . Tovarasa profesoara de matematica m-a invatat ca un trilion este egal cu un miliard inmultit cu o mie .

godot
godot  •  31 Decembrie 2016, 00:37

„- Ai făcut avere furând. Ce avere ai tu, mă? Ai făcut Steaua datorită mie, mă, golanule, mă!”

godot
godot  •  31 Decembrie 2016, 00:35

„- Ai muncit tu o oră în viața ta? Tot ce ai ai furat, mă!”

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:35

The only trillionaires in the world? Zimbabwe was full of them.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:33

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 00:31

Pentru cel care stringe ban cu ban sa devina capitalist ca asta .......hei rup ...........https://www.youtube.com/watch?v=5rtRL0vvUBQ

godot
godot  •  31 Decembrie 2016, 00:30

„- Fac autodedunț acum: l-am ajutat să fure Steaua”. https://www.youtube.com/watch?v=Nj2by8lCDGY 0:58

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 11
Comentează