Comentarii (106)
nebraska
nebraska  •  31 Decembrie 2016, 08:38

fc starletii comedianti bucuresti.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 08:27
Postat de ionutstv pe 31 Decembrie 2016, 06:34

Talpan e luat la mișto și de CSA, cei care îi dau șuturi în dos, au fost promovați iar el face cafeaua si matură frunzele.

Dacă îl luau la mișto, pe semnătură, nici acum nu câștiga! :))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 08:12
Postat de ionutstv pe 31 Decembrie 2016, 06:34

Talpan e luat la mișto și de CSA, cei care îi dau șuturi în dos, au fost promovați iar el face cafeaua si matură frunzele.

Dacă îl lua și Justiția la mișto!...

ionutstv
ionutstv  •  31 Decembrie 2016, 06:34

Talpan e luat la mișto și de CSA, cei care îi dau șuturi în dos, au fost promovați iar el face cafeaua si matură frunzele.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:31
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:25

MISHTEAUX ..CANTECUL..AR VREA NEA JEAN SA RAMANA IN MEMORIA COLECTIVA CU CEVA BUN.. TARE MI E CA.. DE FAPT SUNT SIGUR CA E MAI INJURAT DECAT AR FI VRUT EL.. SI O MERITA.. TOTAL.. YO ASTA CU MORTII SI BINELE N O AM ..NU S CRE SH TIN :))))))))))

BĂ, EȘtI PROST!

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:29
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 04:16

Pentru Nea Jean: https://www.youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs ATÂT!

*** *** în orșicine. a fost, poate va rămâne, un mare Domn!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:25
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 04:16

Pentru Nea Jean: https://www.youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs ATÂT!

MISHTEAUX ..CANTECUL..AR VREA NEA JEAN SA RAMANA IN MEMORIA COLECTIVA CU CEVA BUN.. TARE MI E CA.. DE FAPT SUNT SIGUR CA E MAI INJURAT DECAT AR FI VRUT EL.. SI O MERITA.. TOTAL.. YO ASTA CU MORTII SI BINELE N O AM ..NU S CRE SH TIN :))))))))))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 04:16
Postat de tzusti_reloaded pe 31 Decembrie 2016, 04:07

***

Pentru Nea Jean: https://www.youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs ATÂT!

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:14
Postat de bvd_magheru pe 31 Decembrie 2016, 00:46

Era sa uit !! Cel mai mult in comunism mi-a placut ca se vorbea putin si se facea mult . Invidia era sanctionata cu ocna . Nu aveai de ales . Odata intrat la ocna nu exista twitter pentru ca nu prindeai semnalul la 1 k sub pamint . AUX REVOIR ! A BIENTOT !

NI LA MOFLEA..S A FRANTUZIT :)))))))))) SI NICI MACAR N A CALCAT P ACOLO.. CULMEA DE LA EI SE TRAGE.. ASTA CU ARISTOCRATIA..EL SE VREA UN COCO .CHANEL ..

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 Decembrie 2016, 04:07

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 11
Comentează