Comentarii (106)
nebraska
nebraska  •  31 Decembrie 2016, 10:02
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 09:53

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

Aia nu-s stelisti ci jijisti obsceni.Un stelist vechi,adevarat face diferenta intre adevar si minciuna jijista.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 09:55
Postat de alexbibirica1 pe 31 Decembrie 2016, 09:22

chiar si asa... sa zicem ca e asa,becali a produs multa suferinta in sufletele sustinatorilor echipelor din bucuresti,rivalelor stelei si nu numai...e rusinos sa nu castigi un campionat de 10 ani de zile si sa nu joci in grupele cupelor europene de 6 ani de zile....

Normal ca a produs suferinta. Amaratii de la dinamu realizeaza ca atata tip cat Gigi va fi la Steaua ei vor termina an de an in spatele supercampioanei Romaniei.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 09:53

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

crotalie
crotalie  •  31 Decembrie 2016, 09:25

Multumim nea Gigi care esti om bun sa fii sanatos noi fcsbistii te sustinem. La multi ani nea Gigi! La multi ani FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

alexbibirica1
alexbibirica1  •  31 Decembrie 2016, 09:22
Postat de Oprean Tudor pe 31 Decembrie 2016, 08:57

Nu are dreptate Dl Dragomir,e depasit de tot!!Cand a. Realizat performante Unirea Urziceni,in.CL,pe Ghencea erau 2000_3000 de oameni la meciul cu, Sevilla.lumea vine si dupa brand si prestigiu fara doar si poate. Pe de alta parte daca Dl Becali a preluat acest club in.2003 prin tertipuri juridice fiind in coniventa cu oamenii din.cadrul armatei,neplatind nici o para Institutiei,atunci lucrurile.sunt clare. A VENIT,acest jurist si a demontat practic toate documentele incheiate,avand castig de cauza la Instantele de judecata. De asemenea,trebuie explicat opiniei publice,ca si un Contract de vanzare -cumparare a unui imobil de pilda,poate fi lovit ulterior de nulitate abosluta daca s-au incalcat normele de drept civil,iar consecinta este Repunerea partilor in.situatia anterioara. O FI.BAGAT ACEST personaj Becali ,bani la club dar sa fim.seriosi,a scos inzecit,dar sa fie sanatos,problema este ca acest personaj nu a dat un leu Istitutiei ,folosindu_se dupa bunul plac de acest club. In concluzie,observ cu buncurie,ca Steaua Bucuresti nu mai are nimic in comun.cu Dl Becali,astfel il putem, lasa sa isi faca o noua echipa cu alti suporteri.

chiar si asa... sa zicem ca e asa,becali a produs multa suferinta in sufletele sustinatorilor echipelor din bucuresti,rivalelor stelei si nu numai...e rusinos sa nu castigi un campionat de 10 ani de zile si sa nu joci in grupele cupelor europene de 6 ani de zile....

iacobeusebiu
iacobeusebiu  •  31 Decembrie 2016, 09:20
Postat de crotalie pe 31 Decembrie 2016, 08:52

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Bai crotalie, nu te mai obosi frate sa postezi, ca stie lumea ce vrei sa spui si ca te exprimi mai greu; ia-ti tratamentul incontinuare si stai linistit ca sa te faci bine !

zizu
zizu  •  31 Decembrie 2016, 09:16

dar ce? dragomir,becali etc baga banii nostrii? ei au furat din avutul public,de la mine,de la tine si se dau smecheri pe banii nostrii! cat despre nume....cel mai potrivit e...FC ALCATRAZ

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 09:02
Postat de Hebristean Calin Olimpiu pe 31 Decembrie 2016, 01:25

ma statule nu ai ce face cu banii? mai nea talpa iadului, daca vine maine razboiul cu iti echipezi sodatii? cu pistoale cu apa? ma de ce vrei *** *** de banii statului? de 4-5 milioane de euro fa frade drumuri, renoveaza spitale, daca doriti sport frate fa din banii tai personali un club privat, sun oameni care nu au acoperis deasupra capului si tu ministru pu.i de ce nu ii dai peste bot sa isi vada lungul nasului, apropo ati citit regulamentul UEFA?FRATILOR PUNETI MANA SI CITITI,

Apropo da-ne citate interesante din regulamentul UEFA. Sau esti blocat acum?

10154189538984385
Oprean Tudor  •  31 Decembrie 2016, 08:57

Nu are dreptate Dl Dragomir,e depasit de tot!!Cand a. Realizat performante Unirea Urziceni,in.CL,pe Ghencea erau 2000_3000 de oameni la meciul cu, Sevilla.lumea vine si dupa brand si prestigiu fara doar si poate. Pe de alta parte daca Dl Becali a preluat acest club in.2003 prin tertipuri juridice fiind in coniventa cu oamenii din.cadrul armatei,neplatind nici o para Institutiei,atunci lucrurile.sunt clare. A VENIT,acest jurist si a demontat practic toate documentele incheiate,avand castig de cauza la Instantele de judecata. De asemenea,trebuie explicat opiniei publice,ca si un Contract de vanzare -cumparare a unui imobil de pilda,poate fi lovit ulterior de nulitate abosluta daca s-au incalcat normele de drept civil,iar consecinta este Repunerea partilor in.situatia anterioara. O FI.BAGAT ACEST personaj Becali ,bani la club dar sa fim.seriosi,a scos inzecit,dar sa fie sanatos,problema este ca acest personaj nu a dat un leu Istitutiei ,folosindu_se dupa bunul plac de acest club. In concluzie,observ cu buncurie,ca Steaua Bucuresti nu mai are nimic in comun.cu Dl Becali,astfel il putem, lasa sa isi faca o noua echipa cu alti suporteri.

crotalie
crotalie  •  31 Decembrie 2016, 08:52

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează