Comentarii (106)
samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 03:02
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 02:56

că prea vezi lumea de sus! Depresurizea-te.

*depres oricum nu contează

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:56
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 02:54

Ai fost pe stația ai orbitală? Cum se numește? :))

că prea vezi lumea de sus! Depresurizea-te.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:54
Postat de ang3ldev1l pe 31 Decembrie 2016, 02:09

statul sa faca sport, dar la nivel juvenil, sa investeasca in centre de copii si juniori ca suntem la pamant, sa faca legi sportive clare si sa ne mai lase cu echipele lor deparamentale si cele sustinute de primarii

Ai fost pe stația ai orbitală? Cum se numește? :))

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:37
Postat de noapte pe 31 Decembrie 2016, 02:26

Vrei sa spui ca Gigi Becali este un Florin Secureanu iar FCSB un fel de Eugenia Chiriac care a ridicat premii in numele Steaua Bucuresti?

Eu nu fac comparații între noapte și zi, zic și eu așa, ca cetățeanul. :))

noapte
noapte  •  31 Decembrie 2016, 02:26
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 02:21

E un proces al statului împotriva unei entități care s-a erijat în a-i purta fesul. Simplu. Nu le amesteca, că iese ***! :))

Vrei sa spui ca Gigi Becali este un Florin Secureanu iar FCSB un fel de Eugenia Chiriac care a ridicat premii in numele Steaua Bucuresti?

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 02:21
Postat de ang3ldev1l pe 31 Decembrie 2016, 02:09

statul sa faca sport, dar la nivel juvenil, sa investeasca in centre de copii si juniori ca suntem la pamant, sa faca legi sportive clare si sa ne mai lase cu echipele lor deparamentale si cele sustinute de primarii

E un proces al statului împotriva unei entități care s-a erijat în a-i purta fesul. Simplu. Nu le amesteca, că iese ***! :))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ang3ldev1l
ang3ldev1l  •  31 Decembrie 2016, 02:09
Postat de samertx pe 31 Decembrie 2016, 01:54

De ce nu pui problema din celălalt unghi? Al statului? Poate vrea să-și ia banii obținuți ilegal de CINEVA și să-i investească unde vrea el. :))

statul sa faca sport, dar la nivel juvenil, sa investeasca in centre de copii si juniori ca suntem la pamant, sa faca legi sportive clare si sa ne mai lase cu echipele lor deparamentale si cele sustinute de primarii

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 01:54
Postat de Hebristean Calin Olimpiu pe 31 Decembrie 2016, 01:25

ma statule nu ai ce face cu banii? mai nea talpa iadului, daca vine maine razboiul cu iti echipezi sodatii? cu pistoale cu apa? ma de ce vrei *** *** de banii statului? de 4-5 milioane de euro fa frade drumuri, renoveaza spitale, daca doriti sport frate fa din banii tai personali un club privat, sun oameni care nu au acoperis deasupra capului si tu ministru pu.i de ce nu ii dai peste bot sa isi vada lungul nasului, apropo ati citit regulamentul UEFA?FRATILOR PUNETI MANA SI CITITI,

De ce nu pui problema din celălalt unghi? Al statului? Poate vrea să-și ia banii obținuți ilegal de CINEVA și să-i investească unde vrea el. :))

1408115319209650
Hebristean Calin Olimpiu  •  31 Decembrie 2016, 01:25

ma statule nu ai ce face cu banii? mai nea talpa iadului, daca vine maine razboiul cu iti echipezi sodatii? cu pistoale cu apa? ma de ce vrei *** *** de banii statului? de 4-5 milioane de euro fa frade drumuri, renoveaza spitale, daca doriti sport frate fa din banii tai personali un club privat, sun oameni care nu au acoperis deasupra capului si tu ministru pu.i de ce nu ii dai peste bot sa isi vada lungul nasului, apropo ati citit regulamentul UEFA?FRATILOR PUNETI MANA SI CITITI,

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  31 Decembrie 2016, 00:59
Postat de bvd_magheru pe 31 Decembrie 2016, 00:43

Hai ca v-am lasat . Personal eu am apreciat justia sociala propuse de comunisti . National socialismul nu l-am prins dar si ala propunea justitie sociala . Diese demokratie ist eine kleine popirtzaine .

Bulă, oricine a făcut şcoala gratuită la noi şi o şterge englezeşte ptr. binele-i propriu altundeva, este un câștig ptr. generațiile viitoare care asigură continuitatea nostră ca nație! :))

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 11
Comentează