Comentarii (106)
104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:37

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:36
Postat de fangigi pe 31 Decembrie 2016, 11:30

Performanta lobotomizatule? Ca detii recordul de cea mai slaba echipa din istoria CL e performanta la voi? Ca sunteti ciuca batailor cu scoruri de 0-5 e cea mai mare performanta a voastra! Astra e in primavara Europa League, iar voi ati iesit pe usa din dos! Locul 4 din 4!:)))

Performata de care vorbesti este in mintea ta de copil frustrat. Uita-te pe clasamentele grupelor si ai sa observi ca sunt nenumarate echipe care au realizat 0 puncte in grupe si golaveraje infinit mai slabe decat ale Stelei. Da ma ma mandresc cu acele performante pt. ca este f. greu pentru o echipa din Romania sa ajunga sa joace in CL. Pricepi ma decedatule? Sau iti trebuie vreun transplant de creier?

iacobeusebiu
iacobeusebiu  •  31 Decembrie 2016, 09:20
Postat de crotalie pe 31 Decembrie 2016, 08:52

Ole ole ole ola Steaua-nseamna FCSB. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

Bai crotalie, nu te mai obosi frate sa postezi, ca stie lumea ce vrei sa spui si ca te exprimi mai greu; ia-ti tratamentul incontinuare si stai linistit ca sa te faci bine !

crotalie
crotalie  •  31 Decembrie 2016, 09:25

Multumim nea Gigi care esti om bun sa fii sanatos noi fcsbistii te sustinem. La multi ani nea Gigi! La multi ani FCSB! Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

ionutstv
ionutstv  •  31 Decembrie 2016, 06:34

Talpan e luat la mișto și de CSA, cei care îi dau șuturi în dos, au fost promovați iar el face cafeaua si matură frunzele.

claudiu.h12
claudiu.h12  •  30 Decembrie 2016, 22:43

Cea mai mare jale este ca jijica nu poate fi asociat cu steaua de catre specialistii de la gesepe.

nebraska
nebraska  •  30 Decembrie 2016, 22:35

fc starletii comedianti bucuresti....suna bine,vine lumea ca la urs.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 10:17
Postat de timm pe 31 Decembrie 2016, 10:13

Se vede cu ochiul liber cati suporteri are FCSB , 100 de suporteri la un meci cu Dinamo:):):):):):)

Cine e dinamu???? Echipa aia care de 10 ani nu castiga nimic? dinamu la ora asta nu mai impune respect, ci doar mila. Cu echipele adevarate, adica in meciuri importante, respectiv cu Sparta Praga sau Manchester City, stelistii au venit cu zecile de mii.

1425838917717550
John Milne  •  30 Decembrie 2016, 22:45
Postat de nebraska pe 30 Decembrie 2016, 22:35

fc starletii comedianti bucuresti....suna bine,vine lumea ca la urs.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 09:55
Postat de alexbibirica1 pe 31 Decembrie 2016, 09:22

chiar si asa... sa zicem ca e asa,becali a produs multa suferinta in sufletele sustinatorilor echipelor din bucuresti,rivalelor stelei si nu numai...e rusinos sa nu castigi un campionat de 10 ani de zile si sa nu joci in grupele cupelor europene de 6 ani de zile....

Normal ca a produs suferinta. Amaratii de la dinamu realizeaza ca atata tip cat Gigi va fi la Steaua ei vor termina an de an in spatele supercampioanei Romaniei.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează