Comentarii (106)
timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 10:57
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 10:17

Cine e dinamu???? Echipa aia care de 10 ani nu castiga nimic? dinamu la ora asta nu mai impune respect, ci doar mila. Cu echipele adevarate, adica in meciuri importante, respectiv cu Sparta Praga sau Manchester City, stelistii au venit cu zecile de mii.

La meciul cu Manchester City toti oameni, chiar si cei de la tribuna oficiala aveau veste albe si rosii. Si erau extrem de fericiti. Numai galeria FCSB 125 de oameni nu a avut veste albe si rosii din lipsa de fonduri.

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 10:53
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 10:17

Cine e dinamu???? Echipa aia care de 10 ani nu castiga nimic? dinamu la ora asta nu mai impune respect, ci doar mila. Cu echipele adevarate, adica in meciuri importante, respectiv cu Sparta Praga sau Manchester City, stelistii au venit cu zecile de mii.

Tu confunzi oamenii care au venit sa vada Sparta Praga si MCity cu suporteri FCSBisti.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 10:17
Postat de timm pe 31 Decembrie 2016, 10:13

Se vede cu ochiul liber cati suporteri are FCSB , 100 de suporteri la un meci cu Dinamo:):):):):):)

Cine e dinamu???? Echipa aia care de 10 ani nu castiga nimic? dinamu la ora asta nu mai impune respect, ci doar mila. Cu echipele adevarate, adica in meciuri importante, respectiv cu Sparta Praga sau Manchester City, stelistii au venit cu zecile de mii.

nebraska
nebraska  •  31 Decembrie 2016, 10:16
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 10:10

Tocmai, p0tatie, stelistii vechi, care n-au interese, sunt in proportie covarsitoare de partea lui Becali. Pustimea, usor de manipulat, care nu cunoste istoria Stelei, e intr-o mai mare masura de partea hotilor de la CSA. Repet, pt. ca sunt usor de manipulat.

Pe dracu,minti fara rusine ca o slugafara coloana ce esti...stelistii vechi urasca creatia,presul infractorului.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 10:14

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 10:13
Postat de fangigi pe 31 Decembrie 2016, 10:09

Decat sa fiu supercampioana romaniei cu pungulite, valize, arbitri si cumetrii, implicit si rusinea tarii, mai bine in liga 5-a dar curat! Nu uitati ca iubitul vostru cioban, incult si profund... a facut puscarie pt coruptie in cazul valiza, iar echipa lui trebuia retrogradata in liga a 4-a si exista abuziv in prima liga!

Nu decedatule, supercampiona Romaniei a facut performanta in Europa. Daca era asa cum *** tu, Steaua nu se califica 12 ani in grupele CL si EL, nu elimina Valencia, Betis, Galata, Ajax, Sparta Praga etc. Ussssi la tine *** ca bati campii la greu, decedatule!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 10:13
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 10:10

Tocmai, p0tatie, stelistii vechi, care n-au interese, sunt in proportie covarsitoare de partea lui Becali. Pustimea, usor de manipulat, care nu cunoste istoria Stelei, e intr-o mai mare masura de partea hotilor de la CSA. Repet, pt. ca sunt usor de manipulat.

Se vede cu ochiul liber cati suporteri are FCSB , 100 de suporteri la un meci cu Dinamo:):):):):):)

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 10:10
Postat de nebraska pe 31 Decembrie 2016, 10:02

Aia nu-s stelisti ci jijisti obsceni.Un stelist vechi,adevarat face diferenta intre adevar si minciuna jijista.

Tocmai, p0tatie, stelistii vechi, care n-au interese, sunt in proportie covarsitoare de partea lui Becali. Pustimea, usor de manipulat, care nu cunoste istoria Stelei, e intr-o mai mare masura de partea hotilor de la CSA. Repet, pt. ca sunt usor de manipulat.

fangigi
fangigi  •  31 Decembrie 2016, 10:09
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 09:55

Normal ca a produs suferinta. Amaratii de la dinamu realizeaza ca atata tip cat Gigi va fi la Steaua ei vor termina an de an in spatele supercampioanei Romaniei.

Decat sa fiu supercampioana romaniei cu pungulite, valize, arbitri si cumetrii, implicit si rusinea tarii, mai bine in liga 5-a dar curat! Nu uitati ca iubitul vostru cioban, incult si profund... a facut puscarie pt coruptie in cazul valiza, iar echipa lui trebuia retrogradata in liga a 4-a si exista abuziv in prima liga!

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 10:04
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 09:53

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

Petriica da pe GSP. Petriica nu auzi. Da pe GSP. Daca Steaua are 100 de suporteri in total, atunci toti sunt cu FCSB. A fost meci derby Dinamo-FCSB au fost 100 de fcsebisti gigisti la meci. Stelisti nu au venit si nu-i intereseaza echipa unui infractor de 3 ori condamnat la inchisoare si care a folosit brandul STEAUA ilegal . E bine ca vine nota de plata 37 de milioane.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează