Comentarii (106)
213504049102261
Asfac Doru Nanu  •  02 Ianuarie 2017, 08:54

Cand rautateasi prostia se unesc nu poate veni decat dezastru.Gigi Becali a facut si multe greseli dar a investiti mult si apus suflet in sustinerea echipei.Pigmeii de la armata si tucalarii lor care nu sunt in stare sa produca toata viata lor macar o suta de mii de euro,vor sa fure ce nu au muncit si ce nu au detinut vreodata.Daca sunt atat de corecti si de intersati de binele clubului ,de ce au lasat in paragina baza sportiva din Ghencea?Le strica un milion de euro pe cat primeau de la Becali?Eu cred ca niste muhaele si tradatori de tara vor sa distruga singurul club care a facuta performanta si face in ciuda piedicilor puse de asa zisii doritori de bine al fotbalului.Talpan mai bine s-ar duce la munca decat sa umble cu miloaga sa fie avansat general.

diana_klausenburg_steaua
diana_klausenburg_steaua  •  01 Ianuarie 2017, 18:10
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 11:37

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

Albanezul Beqalj a furat ceva ce nu-i apartinea cu ajutorul *** de Paunescu si Dragomir,intelegi?***...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:37

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:36
Postat de fangigi pe 31 Decembrie 2016, 11:30

Performanta lobotomizatule? Ca detii recordul de cea mai slaba echipa din istoria CL e performanta la voi? Ca sunteti ciuca batailor cu scoruri de 0-5 e cea mai mare performanta a voastra! Astra e in primavara Europa League, iar voi ati iesit pe usa din dos! Locul 4 din 4!:)))

Performata de care vorbesti este in mintea ta de copil frustrat. Uita-te pe clasamentele grupelor si ai sa observi ca sunt nenumarate echipe care au realizat 0 puncte in grupe si golaveraje infinit mai slabe decat ale Stelei. Da ma ma mandresc cu acele performante pt. ca este f. greu pentru o echipa din Romania sa ajunga sa joace in CL. Pricepi ma decedatule? Sau iti trebuie vreun transplant de creier?

1290312284376155
Dinu Danila  •  31 Decembrie 2016, 11:36

asta-i cea mai tare.. lumea vine după performanta nu după nume... hahahahhahhahahahah.. săracul mitică, e de înțeles că e bătrân și numai aberații inventează. .

fangigi
fangigi  •  31 Decembrie 2016, 11:30
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 10:13

Nu decedatule, supercampiona Romaniei a facut performanta in Europa. Daca era asa cum *** tu, Steaua nu se califica 12 ani in grupele CL si EL, nu elimina Valencia, Betis, Galata, Ajax, Sparta Praga etc. Ussssi la tine *** ca bati campii la greu, decedatule!

Performanta lobotomizatule? Ca detii recordul de cea mai slaba echipa din istoria CL e performanta la voi? Ca sunteti ciuca batailor cu scoruri de 0-5 e cea mai mare performanta a voastra! Astra e in primavara Europa League, iar voi ati iesit pe usa din dos! Locul 4 din 4!:)))

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 11:27
Postat de timm pe 31 Decembrie 2016, 11:23

Foarte interesant.La meciul cu Manchester City toti oameni, chiar si cei de la tribuna oficiala aveau veste albe si rosii. Si erau extrem de fericiti. Numai galeria FCSB 125 de oameni nu a avut veste albe si rosii din lipsa de fonduri . Are milioane de suporteri dar vin la meciuri in campionat 700 sute.

Plus ca actuala galerie a FCSB este platita sa vina la meci. Nici macar galeria nu tine cu FCSB este un servici pentru ei.

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 11:23
Postat de Petre Radulescu pe 31 Decembrie 2016, 11:15

Nu confund nimic ma nefericitule. Cele doua meciuri de care am amintit anterior, dar si audientele din meciurile Stelei, atat in campionat, dar si in Europa, arata ca actuala echipa are milioane de suporteri. Repet, oricum s-ar numi in viitor actuala echipa a lui Gigi va avea fara doar si poate cei mai multi suporteri, pt. ca estye de drept continuitoarea, de fapt STEAUA BUCURESTI! Scoate unghia din gat ca faci buna! :)))

Foarte interesant.La meciul cu Manchester City toti oameni, chiar si cei de la tribuna oficiala aveau veste albe si rosii. Si erau extrem de fericiti. Numai galeria FCSB 125 de oameni nu a avut veste albe si rosii din lipsa de fonduri . Are milioane de suporteri dar vin la meciuri in campionat 700 sute.

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:15
Postat de timm pe 31 Decembrie 2016, 10:53

Tu confunzi oamenii care au venit sa vada Sparta Praga si MCity cu suporteri FCSBisti.

Nu confund nimic ma nefericitule. Cele doua meciuri de care am amintit anterior, dar si audientele din meciurile Stelei, atat in campionat, dar si in Europa, arata ca actuala echipa are milioane de suporteri. Repet, oricum s-ar numi in viitor actuala echipa a lui Gigi va avea fara doar si poate cei mai multi suporteri, pt. ca estye de drept continuitoarea, de fapt STEAUA BUCURESTI! Scoate unghia din gat ca faci buna! :)))

104772133226352
Petre Radulescu  •  31 Decembrie 2016, 11:10

Sunt sigur ca majoritatea stelistilor vor fi de partea lui Gigi oricare ar fi denumirea ulterioara a echipei. Oamenii normali la cap si fara interese realizeaza fara Gigi Steaua era acum praf si pulbere, ca fara bani nu se poate face nimic in fotbal. Cred ca vor realiza acest lucru si cei la la Curtea Suprema (ICCJ) si-i vor da castig de cauza societatii lui Becali.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 11
Comentează