Comentarii (106)
reddog_forever
reddog_forever  •  31 Decembrie 2016, 00:00

este bine si fc star berceni dar mai frumos ar fi fotbal club *** becali. :):):)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  30 Decembrie 2016, 23:58

Original foc, Milițică ăsta!Star :) Tembeluț cu brevet!

bigdeal
bigdeal  •  30 Decembrie 2016, 23:54
Postat de utilizator șters pe 30 Decembrie 2016, 23:22

Tot e un pas înainte fata de tine care iti răspunzi logat pe acelasi nick :-))) Nu se supara colegii tai de salon Nero, Caligula, Afolf si Napoleon ca tu ai acces la net si ei nu?! :-)))

Tu vorbesti de salon? Tocmai tu, care te bateai cu timm care sa fie iapa lui Fat-Frumos.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  30 Decembrie 2016, 23:42
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 23:15

Clona isi serveste singur intrebarea si raspunsul

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

aer5
aer5  •  30 Decembrie 2016, 23:31

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  30 Decembrie 2016, 23:22
Postat de iosif_vs pe 30 Decembrie 2016, 23:15

Clona isi serveste singur intrebarea si raspunsul

Tot e un pas înainte fata de tine care iti răspunzi logat pe acelasi nick :-))) Nu se supara colegii tai de salon Nero, Caligula, Afolf si Napoleon ca tu ai acces la net si ei nu?! :-)))

emenangita_mangladesh
emenangita_mangladesh  •  30 Decembrie 2016, 23:21

lacatus s-a compromis deja singur, nu mai are nevoie de "ajutor"

arsenie_b
arsenie_b  •  30 Decembrie 2016, 23:18

Cum sa nu fii gelos, cand tu ai uniforme de pe vremea lui Stalin, in timp ce altii au palat si Maybach? Mare pacat si invidia asta..

crotalie
crotalie  •  30 Decembrie 2016, 23:15

Lacatus e un amarat nu va avea niciodata Maibac asa cum detine nea Gigi care e om bun si nici carturar nu este. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!

iosif_vs
iosif_vs  •  30 Decembrie 2016, 23:15
Postat de timm pe 30 Decembrie 2016, 23:11

Este o sala foarte mare pentru nunti, evenimente.

Clona isi serveste singur intrebarea si raspunsul

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Comentează