Comentarii (48)
unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  05 Aprilie 2014, 22:14
Postat de nolymyt pe 05 Aprilie 2014, 21:13

Nu-i bai .. vine meciul cu Viitorul Paragina ... 3 puncte sunt ca si castigate de Paragina .. sa se salveze si ei saracii'' de la retrogradare .. mi-e o mila de ei :(

..)

nolymyt
nolymyt  •  05 Aprilie 2014, 21:49
Postat de rolololol pe 05 Aprilie 2014, 21:41

steaua minunea europei hahahahhaaha cand ma gandesc ca iar vin cupele europene e jale mare

asa-i :))

rolololol
rolololol  •  05 Aprilie 2014, 21:41

steaua minunea europei hahahahhaaha cand ma gandesc ca iar vin cupele europene e jale mare

microbuzulbotosani
microbuzulbotosani  •  05 Aprilie 2014, 21:28

tinand cont ca echipa dupa locul 4 este in pragul falimentului, steaua trebuie sa castige toate meciurile pana la finalul campionatului.

the_champions
the_champions  •  05 Aprilie 2014, 21:28

Steaua sparge Praga la orice ora.

sometimess..
sometimess..  •  05 Aprilie 2014, 21:20

Se duce recordu',urmeaza omenia cu Viitoru':))

nolymyt
nolymyt  •  05 Aprilie 2014, 21:13

Nu-i bai .. vine meciul cu Viitorul Paragina ... 3 puncte sunt ca si castigate de Paragina .. sa se salveze si ei saracii'' de la retrogradare .. mi-e o mila de ei :(

dugme
dugme  •  05 Aprilie 2014, 20:58

NUMAI CA RROMAANIKA NU PREA ARE STANDARDE EUROPENE ................DECI DIN CARE EUROPA?

antreprenor
antreprenor  •  05 Aprilie 2014, 20:52
Postat de antreprenor pe 05 Aprilie 2014, 20:50

pentru ce-i care mai aveau dubii ca bayern se poate ridica la nivelul stelei

cei*

antreprenor
antreprenor  •  05 Aprilie 2014, 20:50

pentru ce-i care mai aveau dubii ca bayern se poate ridica la nivelul stelei

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează