Comentarii (48)
raducioiu80
raducioiu80  •  05 Aprilie 2014, 19:33
Postat de glorie pe 05 Aprilie 2014, 19:30

Nu e vina noastra ca Dinamo nu poate concura cu Steaua, Petrolul, Astra, Pandurii si Vaslui!! Steaua nu e in moarte cerebrala, noi ne-am descurcat foarte bine incepand cu anul 2004. Si cand in campionat am terminat mai mereu de la locul 2 in jos..

ce treaba are dinamo sau alta echipa cu faptul ca unii dintre voi n aveti viata sociala?

ando89
ando89  •  05 Aprilie 2014, 19:32

Daca reusim si sa producem douazeci de mii de kg de grau la hectar si doua tone de otel pe cap de locuitor, reducand la maxim consumul de materii prime si energie, respectand cu patriotism cei trei R: recuperare, reciclare, refolosire, o sa fim fim iar finalisti!

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 19:31

Si ne-am bucurat si de primavara si familii si prieteni!

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 19:30
Postat de raducioiu80 pe 05 Aprilie 2014, 19:28

in loc sa va bucurati de weekend alaturi de familie, o ardeti aiurea pe gsp.ro vorbind despre un fotbal in moarte cerebrala...

Nu e vina noastra ca Dinamo nu poate concura cu Steaua, Petrolul, Astra, Pandurii si Vaslui!! Steaua nu e in moarte cerebrala, noi ne-am descurcat foarte bine incepand cu anul 2004. Si cand in campionat am terminat mai mereu de la locul 2 in jos..

ares123
ares123  •  05 Aprilie 2014, 19:30
Postat de seriful1971 pe 05 Aprilie 2014, 19:17

se aduna si victoriile!?...ha..( 23 ) la rand in cupele europene ale echipei mirositoare de branza?!...ha ...ha ...ha..

Daca ar vorbi aia de la CFR as mai intelege...dar voi nu aveti dreptul sa aduceti vorba de UCL..nu stiti cu ce se mananca.

ares123
ares123  •  05 Aprilie 2014, 19:29
Postat de steaua_blatista pe 05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

Da, chiar si alea cu voi..capra noastra preferata.

raducioiu80
raducioiu80  •  05 Aprilie 2014, 19:28

in loc sa va bucurati de weekend alaturi de familie, o ardeti aiurea pe gsp.ro vorbind despre un fotbal in moarte cerebrala...

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 19:24

Sparta mai are 2 deplasari periculoase, la Teplice si Boleslav. Daca nu pierde acolo, nici nu o mai face in ultimele 8 etape! Sa nu uitam insa ca in Romania mai sunt 9.

dash.berlin
dash.berlin  •  05 Aprilie 2014, 19:24
Postat de steaua_blatista pe 05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

Dar dinamo?dinamo n-a stat capra?

freegigi
freegigi  •  05 Aprilie 2014, 19:24
Postat de steaua_blatista pe 05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

Eu nu inteleg de ce tot nu va puneti voi in locul Chiajnei...Macar aia ne-au eliminat anul trecut din cupa...Cel mai mare satelit al Stelei in momentul de fata e Dinamo.Nu este alta echipa care in ultimile meciuri cu Steaua sa fi luat doar 1 punct :))

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează