Comentarii (48)
shab
shab  •  06 Aprilie 2014, 21:47
Postat de rolololol pe 05 Aprilie 2014, 21:41

steaua minunea europei hahahahhaaha cand ma gandesc ca iar vin cupele europene e jale mare

Pai e jale pt toate celelalte echipe romanesti, ca in fiecare an. Incepeti cupele europene in iulie si le terminati in august.

shab
shab  •  06 Aprilie 2014, 21:44
Postat de timarhac pe 05 Aprilie 2014, 23:07

Clar. Steaua peste Bayern. Daca cineva mai avea dubii cine e steaua. Mereu superiori!!

A spus cineva asta? Esti prost. Lasa ironia, ca va paste falimentul, parlitilor.

adina05
adina05  •  06 Aprilie 2014, 17:33
Postat de sometimess.. pe 05 Aprilie 2014, 21:20

Se duce recordu',urmeaza omenia cu Viitoru':))

Nu se stie. S-ar putea sa le dea numai un punct...

adina05
adina05  •  06 Aprilie 2014, 17:31
Postat de rolololol pe 05 Aprilie 2014, 21:41

steaua minunea europei hahahahhaaha cand ma gandesc ca iar vin cupele europene e jale mare

Tu gandeste-te la echipa ta. Sa ajunga si ei sa ia bataie in UCL.

dep.coruna
dep.coruna  •  06 Aprilie 2014, 07:48

imnvinsa , neinvinsa steaua este peste catei . Cu scuzele de rigoare dar in afara de FC Dingo cu care are o disputa permanenta , celelalte echipe cu care se bate la titlu sunt de conjunctura

timarhac
timarhac  •  05 Aprilie 2014, 23:07

Clar. Steaua peste Bayern. Daca cineva mai avea dubii cine e steaua. Mereu superiori!!

valiza.epo
valiza.epo  •  05 Aprilie 2014, 22:44
Postat de stefansb pe 05 Aprilie 2014, 22:30

astea nu mai sunt omenii? daca-s la altii sunt lucruri normale. daca-s la steaua sunt omenii

Uiti cine a dat definitia "omrniilor"?! Tocmai puscariasul Becali - condamnat pentru coruptie in fotbal! - cu o zi inainte de a fi arestat!!! Si cu cateva ore inainte de a fi prins incercand sa fuga din tara!!! Pas moi!

stefansb
stefansb  •  05 Aprilie 2014, 22:30
Postat de valiza.epo pe 05 Aprilie 2014, 22:25

Intr-un campionat puternic este aproape imposibil ca o echipa sa termine campionatul neinvinsa! In tarile bananiere - si fotbalistic! - se poate!!! Ne amintim de anii cand echipa famliei Ceausescu - ghici ciuperca cine era?! - a terminat vreo 3 campionate neinvinsa. Iar cand a pierdut un meci de pregatire cu o echipa de "B" (Focsani), presa a avut ordin de zi pe unitate sa nu publice rezultatul!!! Ca sa nu strice imaginea ceauseilor!

astea nu mai sunt omenii? daca-s la altii sunt lucruri normale. daca-s la steaua sunt omenii

valiza.epo
valiza.epo  •  05 Aprilie 2014, 22:26
Postat de the_champions pe 05 Aprilie 2014, 21:28

Steaua sparge Praga la orice ora.

Te mira?! In competitii de acest nivel, Ouagadougou bate lejer pe cei din Michuchibamba!!

valiza.epo
valiza.epo  •  05 Aprilie 2014, 22:25

Intr-un campionat puternic este aproape imposibil ca o echipa sa termine campionatul neinvinsa! In tarile bananiere - si fotbalistic! - se poate!!! Ne amintim de anii cand echipa famliei Ceausescu - ghici ciuperca cine era?! - a terminat vreo 3 campionate neinvinsa. Iar cand a pierdut un meci de pregatire cu o echipa de "B" (Focsani), presa a avut ordin de zi pe unitate sa nu publice rezultatul!!! Ca sa nu strice imaginea ceauseilor!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează