Comentarii (48)
glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 19:23

Steaua ori bate 2-0, 2-1 sau 3-0 la Timisoara, ori pierde 1-0! :)))))))) Obiectivul e sa ramana neinfranta chiar daca si Sparta Praga termina la fel. Nu inteleg cum Plzen, Liberec, Mlada si chiar Teplice-ul lui Mahmutovic nu fac surpriza!

seriful1971
seriful1971  •  05 Aprilie 2014, 19:17

se aduna si victoriile!?...ha..( 23 ) la rand in cupele europene ale echipei mirositoare de branza?!...ha ...ha ...ha..

xady
xady  •  05 Aprilie 2014, 19:15
Postat de steaua_blatista pe 05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

Bai capra, e vorba de meciuri fara infrangere nu doar de victorii.

maruska82
maruska82  •  05 Aprilie 2014, 19:14
Postat de steaua_blatista pe 05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

gen dinamo poate;nu e diferenta intre una si alta

xady
xady  •  05 Aprilie 2014, 19:13
Postat de ando89 pe 05 Aprilie 2014, 19:08

Categoric Steaua este peste Bayern cu mult, statisticile nu mint.

Nu cu mult. Bayern e imediat dupa Steaua.

steaua_blatista
steaua_blatista  •  05 Aprilie 2014, 19:09

Se aduna si victorile alea cu arbitri sau echipele care stau capra(gen chiajna)?

ando89
ando89  •  05 Aprilie 2014, 19:08

Categoric Steaua este peste Bayern cu mult, statisticile nu mint.

gica_oboreanu
gica_oboreanu  •  05 Aprilie 2014, 18:55

mda, in orice campionat la vest de viana ar socoti viktoriile pe deshtele de la o mana.......

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează