Comentarii (48)
fc_bayern
fc_bayern  •  05 Aprilie 2014, 20:27
Postat de stefansb pe 05 Aprilie 2014, 19:37

dupa ce au luat titlu s-au impiedicat de Braunschweig acum pierd la Ausburg. Au presedintele la puscarie, se tin de omenii dupa ce iau titlu...exact lucrurile pt care este acuzata steaua. si astia tot niste amatori, care ar trebui exclusi de uefa din cupele europene???

Pentru ca miercuri au meci cu ManU Bayern a jucat azi cu 4 juniori si restul reserve....Pep a declarat inca de joi ca el se concentreaza deja pentru meciul de miercuri impotriva lui ManU... si apropo...sambata trecuta au jucat impotriva lui Hoffenheim si nu Braunschweig...

tbone
tbone  •  05 Aprilie 2014, 20:21
Postat de radu.de.la.faru pe 05 Aprilie 2014, 20:16

iar incepeti cu tampenile astea ???, ce n-as da sa cada cu BAYERN MUNCHEN in gr daca va intra sa vedem atunci daca STEAUA E MAI TARE decat ei, va spun de pe acum scorul, 9 - 1 per total pentru GERMANI :)))

asta ai inteles tu din treaba asta? ca Steaua e mai buna ca Bayern? esti o specie rara de prost =))

luciansj
luciansj  •  05 Aprilie 2014, 20:21

Cine pl,m ii dinamo ? Se baga si cateii in seama pe aici.

radu.de.la.faru
radu.de.la.faru  •  05 Aprilie 2014, 20:16

iar incepeti cu tampenile astea ???, ce n-as da sa cada cu BAYERN MUNCHEN in gr daca va intra sa vedem atunci daca STEAUA E MAI TARE decat ei, va spun de pe acum scorul, 9 - 1 per total pentru GERMANI :)))

seriful1971
seriful1971  •  05 Aprilie 2014, 20:07

te a lasat tactu ala putrd la calc?

xftw
xftw  •  05 Aprilie 2014, 19:47
Postat de stefansb pe 05 Aprilie 2014, 19:37

dupa ce au luat titlu s-au impiedicat de Braunschweig acum pierd la Ausburg. Au presedintele la puscarie, se tin de omenii dupa ce iau titlu...exact lucrurile pt care este acuzata steaua. si astia tot niste amatori, care ar trebui exclusi de uefa din cupele europene???

Probabil pregatesc de acum campania de achizitii din vara (daca intelegi unde "bat")...

raducioiu80
raducioiu80  •  05 Aprilie 2014, 19:37
Postat de glorie pe 05 Aprilie 2014, 19:35

Pai eu unul cam la ora 18 am intrat. Care-i problema ta, ne tii evidenta? :) E totusi ora 19. Eu unul nu ma mai duc in club avand familie, iar cam la ora aceasta ma intorc acasa din parc sau de la prieteni. N-am nici timp de stat in baruri. Tu de ce-ai intrat?

daca nu era vorba despre tine nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa mi raspunzi... te ai simtit cumva?

stefansb
stefansb  •  05 Aprilie 2014, 19:37

dupa ce au luat titlu s-au impiedicat de Braunschweig acum pierd la Ausburg. Au presedintele la puscarie, se tin de omenii dupa ce iau titlu...exact lucrurile pt care este acuzata steaua. si astia tot niste amatori, care ar trebui exclusi de uefa din cupele europene???

ares123
ares123  •  05 Aprilie 2014, 19:36
Postat de raducioiu80 pe 05 Aprilie 2014, 19:33

ce treaba are dinamo sau alta echipa cu faptul ca unii dintre voi n aveti viata sociala?

Prietene...vezi ca esti in aceasi oala..si tu petreci destul de mult timp pe aici.

glorie
glorie  •  05 Aprilie 2014, 19:35
Postat de raducioiu80 pe 05 Aprilie 2014, 19:33

ce treaba are dinamo sau alta echipa cu faptul ca unii dintre voi n aveti viata sociala?

Pai eu unul cam la ora 18 am intrat. Care-i problema ta, ne tii evidenta? :) E totusi ora 19. Eu unul nu ma mai duc in club avand familie, iar cam la ora aceasta ma intorc acasa din parc sau de la prieteni. N-am nici timp de stat in baruri. Tu de ce-ai intrat?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează