Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Răsună alarmele la Oțelul: datoriile urgente s-au dublat! Ce dezvăluie finanțele clubului: 1,6 milioane € de la autorități
0
Propunerile pentru noul selecționer al României ajung pe masa Comisiei Tehnice
0
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Arne Slot a „îngropat securea” cu Mohamed Salah: „Ne va părăsi ca o legendă a lui Liverpool”
0
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
taci, ca de n-apucam sa ne inscriem dosarul la Tas (nu uita ca in ultima zi am facut-o), azi juca Rapidul si U in liga 1 , la insistentele ligii (ce are interesele sale) si toti ar fi sarit pe noi, numindu-ne "milogi".
"ce a facut U si nu poate face Rapidul?" e f simplu: poate planul Rapidului nici nu va fi aprobat si va intra in faliment. sau poate va fi aprobat in 2016, dupa ce se vor cere mii si mii de acte la dosar. nu-mi doresc sa se intample asa ceva, dar este posibil. si atunci, pe ce baza ar sta rapidul in prima divizie 1 an sau cat timp o fi nevoie pana se aproba planul?
Milogi astia de la rapid,....ii tin astia din mila prin liga 1
Alt circ :|
pai zi-mi tu pentru ce au fost aia dati afara? ca vad ca le stii pe toate
n-au avut lobby
Bahii baiatule nu a primit licenta ...aia de la TAS au spus ca nelicentierea este ilegala....asta dupa ce au intarziat cu termenele. U nu a primit licenta pentru ca nu aveau planul aprobat punct. S-au dus la TAS si au catigat dupa aprobarea planului de licentiere. Ce a facut U si nu poate face Rapidul? Unde sunt diferen tele.? Tot dati din degete!
si sportul? aia ce au facut de n-au beneficiat de baraj? au fluierat in biserica, sau ce?
care erau argumentele logice? "oaie", "retard", "U", "licenta"...care dintre ele are vreo legatura cu rapidul??????????????????
Tatica si U a avut termenul pentru obtinerea licentei expirat...si au castigat mare surpriza....oricum e greu sa vorbesti cu niste indoctrinati.Comentariul tău...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.