Alte știri din fotbal
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
0
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
0
Corvinul nu se oprește din transferuri! Negocieri cu fotbalistul lui U Cluj
0
A analizat atacantul dorit de FCSB: „Nu e tehnic, dar e bun la asta”
1
Știri din fotbal internațional
Gazeta a participat la conferința de o oră a lui Infantino: „Să vorbim și despre subiectele sensibile: Iran, biletele și vizele” + „Fără Trump nu puteam organiza turneul în SUA”
0
Probleme înainte de Mondial! » Anglia - Costa Rica, amânat
0
Jamie Vardy a făcut praf ce a văzut în Serie A: „O nebunie! Fotbal lent!”
0
Fan zone-ul din Ciudad de Mexico, înconjurat de un zid și păzit de numeroase forțe de ordine » Ce li se pregătește fanilor
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Nicușor Dan merge în continuare pe mâna lui Eugen Tomac ca premier și acuză ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
Bine ca vb. tu, poate ai jucat ceva mai mult decat el, cine stie? Oricum ar fi, esti dobitoc.
blatulet dar voi il meritati il merita poate banii luijiji, narozii de ziaristi slugile ciobanului , mitica care vrea cu orice pret sa se impace cu ciobanul si masuri pro steaua vezi cazul chipciu eliminat de pe teren suspendat o etapa rony de la cluj doua meci in giulesti incheiat cu 3-0 pentru stina doar pentru o bricheta ,meci rejucat dupa ce cadu si-a luat omorul si de la bornescu si de la masorul clujului ,mitica trebuie sa se impace cu ciobanul ca nu il maichema pe la chiolhanuri, aveti mare nesimtire ca e titlu vostru daca sina castiga campionatul promit ca nu am sa ma mai uit la vreun meci in campionatul viitor pentru ca stina e o campiona facuta prin blaturi
Bai lustruitor de banci: 1- Titlul vi-l ia Vasluiul daca nu poate CFR 2- Degeaba aranjeaza nasul cu finul meciul, asa dor va bateti joc de suporteri. 3- La cate meciuri ai jucat ciocul mic.
Tu la ce club mai joci, mai baiatule ?! Ca la Steaua nu te-am prea vazut jucand... oi fi jucand prin cluburile de noapte... foarte importanta parerea ta, sa stii !!
Stalpul asta de cluburi de noapte mai mult vorbeste decat e prezent pe teren. Ca de jucat...
E amuzant ca tu, un dinamovist, scrii ca satelitul vostru de cand lumea si pamantul(in speta, CEAHLAUL) a facut blat cu Steaua :)). Acelasi Ceahlaul care ne-a batut in tur, dar voua v-a cedat 6 puncte in acest campionat si, de fapt, in orice campionat din ultimii 10 ani! . In rest, e bine ca ti-ai pregatit scuza in cazul in care o luati in mufa! Simt un pic de compasiune pt tine.
oH! TU! cel care esti bun de rupt picioarele altora si atat; tu la ce esti bun? ca de steaua nu esti si nici de CFR! si nici de Dinamo! si nici de mers la oi!
ghesepe, Ioanitoaia si retardatii
taci ba pui de cioban ca la blaturi sunteti campioni e normal ca va fii 1 solist dupa ceahlaul,steagu unde ati mimat fotbalul o sal mimati sii acum
Florica, ma baiatule, un razboi nu se merita, se cistiga, exact ca si postul de titular ! hai noroc, mai dau eu un rind ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.