Comentarii (166)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:50
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 23:49

Dacii liberi sau refugiat in nordul si estul la ceea ce acum numim Romania . Taragotul din Banat si buciumul din maramures amintesc cel mai bine de ei .

Dansul ursilor e din Moldova . Dacii liberi .

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:49

Dacii liberi sau refugiat in nordul si estul la ceea ce acum numim Romania . Taragotul din Banat si buciumul din maramures amintesc cel mai bine de ei .

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:45
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:43

La capitolul jelit, suntem toti de-un neam:https://www.youtube.com/watch?v=XwkhZ4QJc3c

Asta se trage din dacii liberi . Ei si-au iubit paminturile mai mulkt decit valahii...........https://www.youtube.com/watch?v=tjMZDFyTO10

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:43

Ba eu cunosc Muntenia mai bine decit un muntean . Cea mai frumoasa poza a Carpatilor o poti face dinspre Tirgoviste . Si ca sa va linistesc de-a binelea cind am plecat a nu stiu cita oara din Ro am stiut ca o fac definitiv asa ca m-am dus la minastiri in Moldova unde am facut aromaterapie din miros de lemn de 500 de ani . Apoi la Eminescu si apoi am trecut in Transilvania . Cele mai frumoase sate sunt cind treci din Moldova in Ardeal . Zici ca e mina lui dumnezeu la lucru .

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:43

*** ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))) *** :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:43
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 23:36

Pai si voi ardelenii tot valahi sunteti . Stiti sa jeliti la fel ca muntenii . Aceleasi traiditii, Aceleasi obiceiuri

La capitolul jelit, suntem toti de-un neam:https://www.youtube.com/watch?v=XwkhZ4QJc3c

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:38
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:30

randoon serif texan din racaciuni :))))))))))))))))

iar medalia de serif e sigla fcsbeee :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:37
Postat de conasu_boeru pe 06 Ianuarie 2017, 23:34

Cînd vrei să scapi de o putoare fără caracter și mai iei și bani pe ea , este chiar afacere !!!! Nu stiu cum se face că toate caracterele de rigolă au o singură destinație : fcsb ....Tamaș, Marica, Țucudean, Luchin, Gnohere.....

acolo e locu de intalnire :)))))))))))))))

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:36
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:31

Ia de-aici: https://www.youtube.com/watch?v=XDkoFG1Z4Gs

Pai si voi ardelenii tot valahi sunteti . Stiti sa jeliti la fel ca muntenii . Aceleasi traiditii, Aceleasi obiceiuri

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:35
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:29

'' alde '' *** =))))))))))))))))))))))

Prin GSPEUUUUU,PE ARTICOLEEE MAI MAI, PRIN GESEPEUUUUU , pe la fcsbeeee, ma treziii cu magaru in spinareeee, RAND00M MANA MAGARII VIZITIU si-ad-o bere bragagiu,Si-du doua magarusi pe scaun mindrutei mele iauziiauziaaiuaziaiauzia tananananantanananantanananana

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17
Comentează