Comentarii (166)
gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:10

''A facut mai bine ca a plecat'' a scapat de foame ,perfecta dreptate aveti domnule ANDONE.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:09

Ba eu sunt jumate Muntean . Nu renunt la muntenii mei.........https://www.youtube.com/watch?v=W-BsT0Osqk8&index=2&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

agentul0007
agentul0007  •  06 Ianuarie 2017, 22:07

ieri zicea ca nu vrea sa auda de fcsb acum semnează cu ei .daca juca cu gândul in alta parte ca până acum nu este o pierdere .trebuie sa aduca urgent un fundas central bun pe la mijloc ceva si un atacant bun si cu liniste la echipa putem trage la titlu

valyomanyd
valyomanyd  •  06 Ianuarie 2017, 22:07

Se vede ca cadoul ( cacofonie intentionata) de la Palat, a fost barosan :))) Lutu l-a invelit in staniol ? :))

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:06
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

Eu nu mai recunosc statul social roman si odata cu asta nici pe Johannis, Coldea , kovesi sau pe Clark Gable de teleorman mare cistigator al marilor alegeri ! Pa. Iubesc insa Romania si muzica de teleorman ........haiducii ....https://www.youtube.com/watch?v=2wkIrdKSguU&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

zi ceva din Seattle, moflea.. cum e vremea pe acolo?

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:06

Eu nu mai recunosc statul social roman si odata cu asta nici pe Johannis, Coldea , kovesi sau pe Clark Gable de teleorman mare cistigator al marilor alegeri ! Pa. Iubesc insa Romania si muzica de teleorman ........haiducii ....https://www.youtube.com/watch?v=2wkIrdKSguU&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Comentează