Comentarii (166)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:22
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:20

Te-ai convins cum sta adevarul? Si-au jucat bine rolul cei care doresc sa moara cat mai multi romani de foame. Americanoii si vesticii capuseaza Estul Europei. Oamenii incep sa isi dea seama. Polonia-Romania va fi noua alianta mondiala. Ca sa nu mai vorbesc de case. :)

Mai frumosi ca muntenii si gospodariile lor nu exista in lume ..........Imi e dor de Muntenia . https://www.youtube.com/watch?v=TzaTz1_4JtI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=17

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:22
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:21

Bine ca a plecat pentru ca oricum noi tot vom obtine ceea ce ne-am propus si anume locul 4 la sfarsitul campionatului.

Locul 4 de unde, din dosul curtii? Nu prindeti playoff-ul..

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:21

Bine ca a plecat pentru ca oricum noi tot vom obtine ceea ce ne-am propus si anume locul 4 la sfarsitul campionatului.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:21
Postat de ottobraun pe 06 Ianuarie 2017, 22:21

saracu Florea Dumitrache se intoarce in mormant cand vede ce glaobe au jucat pe postul lui!

Daca a avut neagoiutza bani sa-i puna proptele, nu se rasuceste

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:21

Faceti ba alianta Polonia-Romania-Iugoslavia ***! Au devenit nemtii nazisti acum cei mai corecti sau altii care au furat sute de ani.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

timm
timm  •  06 Ianuarie 2017, 22:21

De ce să clonezi brandul Steaua? Gigi Becali a încasat, în zece ani, peste 80 de milioane de euro doar din drepturile TV şi participarea la competiţiile UEFA.

ottobraun
ottobraun  •  06 Ianuarie 2017, 22:21

saracu Florea Dumitrache se intoarce in mormant cand vede ce glaobe au jucat pe postul lui!

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:20
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

Eu nu mai recunosc statul social roman si odata cu asta nici pe Johannis, Coldea , kovesi sau pe Clark Gable de teleorman mare cistigator al marilor alegeri ! Pa. Iubesc insa Romania si muzica de teleorman ........haiducii ....https://www.youtube.com/watch?v=2wkIrdKSguU&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

Te-ai convins cum sta adevarul? Si-au jucat bine rolul cei care doresc sa moara cat mai multi romani de foame. Americanoii si vesticii capuseaza Estul Europei. Oamenii incep sa isi dea seama. Polonia-Romania va fi noua alianta mondiala. Ca sa nu mai vorbesc de case. :)

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:19
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:15

*** *** , s*** =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Vorbeste de liga campionilor o portavoce a ***.. foarte tare

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ottobraun
ottobraun  •  06 Ianuarie 2017, 22:19

timpul sa oprit in loc, romania e incremenita, ghibolu grethos a plecat la metaloglobus!

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Comentează