Comentarii (166)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:21

Bine ca a plecat pentru ca oricum noi tot vom obtine ceea ce ne-am propus si anume locul 4 la sfarsitul campionatului.

ooooOOOO A APARUT RANDOOOM :)))))))))))))))))))) GODINE UITE BAH CE TI-AI PROPUS .....................Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 12:40 abia dupa pauza competitionala o sa inceapa sa joace Steaua la capacitatea maxima. pana atunci,avem 3 obiective: sa eliminam mioveni din cupa. sa ramanem pe primul loc in liga 1. sa nu pierdem mai mult de 2 meciuri in grupele e.l.(deja am pierdut unul). toate astea,pana la 20 decembrie. deci fix o luna. o luna in care trebuie ca Steaua sa se autodepaseasca. dupa,o sa vina si jocul bun si rezultatele cu adevarat bune.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:43

*** ? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :)))))))))))))))))))))) *** :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:48
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:45

***

s-a facut frate cu tine ...*** ....dupa ce l-au umilit aia la mioveni si dinamo de 2 ori ....nu a mai iesit din godin ...acum posteaza cu alte conturi ...si-a schimbat si scrisul .....culmea este ...de cand a disparut randoom ...a aparut arsenie , iosif si inca un prost ceva cu roja care posteaza non stop

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:44

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:10

''A facut mai bine ca a plecat'' a scapat de foame ,perfecta dreptate aveti domnule ANDONE.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:06

Eu nu mai recunosc statul social roman si odata cu asta nici pe Johannis, Coldea , kovesi sau pe Clark Gable de teleorman mare cistigator al marilor alegeri ! Pa. Iubesc insa Romania si muzica de teleorman ........haiducii ....https://www.youtube.com/watch?v=2wkIrdKSguU&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:59
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:59

ce meserie poate sa aiba un l1ngau de a lui gigi becali ????????????

Eu stiu ce meserie are un postac de la RIN: hamal

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:55
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:54

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:45
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:41

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17
Comentează