Comentarii (166)
conasu_boeru
conasu_boeru  •  06 Ianuarie 2017, 23:34

Cînd vrei să scapi de o putoare fără caracter și mai iei și bani pe ea , este chiar afacere !!!! Nu stiu cum se face că toate caracterele de rigolă au o singură destinație : fcsb ....Tamaș, Marica, Țucudean, Luchin, Gnohere.....

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 23:33
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:29

'' alde '' *** =))))))))))))))))))))))

Lasa dictionarul si zi mai bine cum a fost ciorba. Ai mai pus ceva condimente, ardei iute eventual? Sau pe ala il tineai *** ***?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:31
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 23:27

Haiducii din Muntenia . Imi e dor de Muntenia.............https://www.youtube.com/watch?v=riUWWrRbCGY&index=36&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

Ia de-aici: https://www.youtube.com/watch?v=XDkoFG1Z4Gs

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:29
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:28

haiducule, vino in romania sa-ti vezi cowboyy, uite ai aici niste fcsbisti texani care calaresc niste magari fara coada !!!

Nu ma mai intereseaza statul social roman si cu atit mai mult liga mamaliga ..........Mie dor de Muntenia . Atit .

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:30
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:28

haiducule, vino in romania sa-ti vezi cowboyy, uite ai aici niste fcsbisti texani care calaresc niste magari fara coada !!!

randoon serif texan din racaciuni :))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:29
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:28

haiducule, vino in romania sa-ti vezi cowboyy, uite ai aici niste fcsbisti texani care calaresc niste magari fara coada !!!

ahhahahaahahah

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:29
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 23:25

***, ***

'' alde '' *** =))))))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:28
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 23:27

Haiducii din Muntenia . Imi e dor de Muntenia.............https://www.youtube.com/watch?v=riUWWrRbCGY&index=36&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

haiducule, vino in romania sa-ti vezi cowboyy, uite ai aici niste fcsbisti texani care calaresc niste magari fara coada !!!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 23:27

Haiducii din Muntenia . Imi e dor de Muntenia.............https://www.youtube.com/watch?v=riUWWrRbCGY&index=36&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:27
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:25

prosti mai sunt *** astia care tin cu fcsb ..

pai nu sunt ei prostimea ??? tot poporu de inculti,manelisti,***,*** sunt cu steaua fara nume :))))))) ba stai au nume, all star mogosoaia :))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 17
Comentează