Comentarii (166)
arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 23:20
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:20

de ce spui asta parinte ?? tu cu credinta in suflet ?? nu se poateeee !!!

Pai eu ii fac slujba gratis, adica sunt mai mult decat generos

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:21
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:20

de ce spui asta parinte ?? tu cu credinta in suflet ?? nu se poateeee !!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:20
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 23:15

***

de ce spui asta parinte ?? tu cu credinta in suflet ?? nu se poateeee !!!

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:20
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:18

pe ala il plimba macaraua :))))))) da-l in sange sa-l bata :)))))))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:19
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:17

o sa fie terenu ca pe luna ( cu cratere) !!! eu chiar ma bucur ca am scapat de *** asta !!! Basca am mai luat si bani pe el, cu banii aia poate investeste si negoita intr-un atacant adevarat si nu va mai aduce toti halteristii ( cum a fost *** asta)

De cand i-a impuiat capul Smeritu', n-a mai jucat nimic. Si tot el facea pe suparatul ca a fost trimis la echipa a doua. Eu astept declaratiile lui Rednic in chestiune. :)))

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:19
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:18

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:18
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:14

***

pe ala il plimba macaraua :))))))) da-l in sange sa-l bata :)))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:18

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:17
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:12

Cand vor porni la atac el si cu Alibec, va tresalta zacamantul!

o sa fie terenu ca pe luna ( cu cratere) !!! eu chiar ma bucur ca am scapat de *** asta !!! Basca am mai luat si bani pe el, cu banii aia poate investeste si negoita intr-un atacant adevarat si nu va mai aduce toti halteristii ( cum a fost *** asta)

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bamse1901
bamse1901  •  06 Ianuarie 2017, 23:15

Drum bun ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • •••
  • 17
Comentează