Comentarii (166)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:16
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 23:14

Eu nu am magari, l-am intrebat pe proprietarul de magari nea saniku.

i-ai vandut pe olx :)))))))))))))))))))))))))))) .....bai randoom astia ai cui sunt ???? ......... https://gyazo.com/e4fee102ea2af1c22f6a8095d2740e4c

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 23:15
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:14

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:14
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:12

Cand vor porni la atac el si cu Alibec, va tresalta zacamantul!

o sa fie sarbatoare in racaciuni :)))))))))))))))))))))))))))))

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 23:14
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:08

cum faci cu magarii aia napoleoane ?? pe unu pui capu si cu altu te invelesti ??:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Eu nu am magari, l-am intrebat pe proprietarul de magari nea saniku.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:14
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 23:06

o sa va puna voua badea cruce de tot.. in curand

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:14
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:11

eu stiam ca s-a aruncat in fantana ca a zis ca e la piscina :)))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:12
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:09

ala s-a dus la fcsb ca e un fomist, i-a zis prietenu lui moke ca fac gratar zilnic la snagov si ghibolului asta ii e dor sa aibe 115 kg :))))))))

Cand vor porni la atac el si cu Alibec, va tresalta zacamantul!

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:11
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:10

***

eu stiam ca s-a aruncat in fantana ca a zis ca e la piscina :)))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:10
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 23:08

cum faci cu magarii aia napoleoane ?? pe unu pui capu si cu altu te invelesti ??:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:09
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:07

Gnohere si-a dat seama ca si-a atins potentialul maxim in mandatul lui Rednic si a decis ca-i mai bine pentru el sa mance banii FCSB-ului, dupa modelul Tucudean- Tade- Golubovic- Tudorie. Si pentru noi e mai bine. Smeritu' nu poate pricepe ca Dinamo l-a invins in ultima vreme nu prin tactica, tehnica, valoare individuala, ci prin caractere. Adica exact opusul celor care vad numai bani in fata ochilor. E distractiv ca fecesebistii nu invata nimic si continua sa inghita hap dupa hap si sa viseze cai verzi pe pereti.

ala s-a dus la fcsb ca e un fomist, i-a zis prietenu lui moke ca fac gratar zilnic la snagov si ghibolului asta ii e dor sa aibe 115 kg :))))))))

  • 1
  • •••
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • •••
  • 17
Comentează