Comentarii (166)
zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:08
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 23:02

Iti tin de cald magarii cu care dormi in sufragerie?

cum faci cu magarii aia napoleoane ?? pe unu pui capu si cu altu te invelesti ??:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:07

Gnohere si-a dat seama ca si-a atins potentialul maxim in mandatul lui Rednic si a decis ca-i mai bine pentru el sa mance banii FCSB-ului, dupa modelul Tucudean- Tade- Golubovic- Tudorie. Si pentru noi e mai bine. Smeritu' nu poate pricepe ca Dinamo l-a invins in ultima vreme nu prin tactica, tehnica, valoare individuala, ci prin caractere. Adica exact opusul celor care vad numai bani in fata ochilor. E distractiv ca fecesebistii nu invata nimic si continua sa inghita hap dupa hap si sa viseze cai verzi pe pereti.

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 23:06
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:05

ii rugam pe cei de la fcsb sa mai puna o sigla cu fcsb ...sa deosebim l1ngaii c1obanului de cei care tin cu steaua ....

o sa va puna voua badea cruce de tot.. in curand

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 23:06
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:06

pt limba romana apasa tasta 1

ala are calculator din ala de matematica :))))))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:06
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 23:04

***

pt limba romana apasa tasta 1

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:05

ii rugam pe cei de la fcsb sa mai puna o sigla cu fcsb ...sa deosebim l1ngaii c1obanului de cei care tin cu steaua ....

jackies
jackies  •  06 Ianuarie 2017, 23:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 23:02
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 23:02

***

Iti tin de cald magarii cu care dormi in sufragerie?

jackies
jackies  •  06 Ianuarie 2017, 23:02
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:54

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:02
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:59

Eu stiu ce meserie are un postac de la RIN: hamal

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • •••
  • 17
Comentează