Comentarii (166)
zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:56
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:53

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:56
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:54

cat despre arsenic si iosif (napoleon) eu cred ca e unu si accelasi !!! Nu ar fi exclus sa fie magaru de rand00m :))))))))))))))))

fii atent aici ....aceeasi zi aceeasi ora la ora 4 dim .......Postat de randoom_._ pe 30 Octombrie 2016, 03:53 nu va fura nimeni. pur si simplu ati ajuns o echipa de pluton .............................. Postat de iosif_vs • pe 30 Octombrie 2016, 04:31 Nu va fura, pur si simplu va trateaza ca pe toate celelalte echipe de duzina

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:55
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:54

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:55
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:51

Traiasca ba si oltenii si moldovenii si ardelenii si banatenii dar eu sufeleteste ma simt muntean pentru ca am crescut in bucuresti . Eu cunosc fiecare casa din muntenia mai ;putin alea care sau construit dupa 90 ! Te rog eu asculta un ;ic haiduceasca asta !!.................https://www.youtube.com/watch?v=Qcqt7d3CPek&index=26&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

Ascult, da' sper ca nu ne pregatim! Ascult ca o ascult tot pe Youtube si pe tanti Iliuta si traficul de copchii. :(

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:54
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

Nu prea ai dreptate, am fost eu cuplat cu 3 ( 2 din oltenia si 1 din moldova) vreau sa-ti spun ca moldoveanca stia cel mai bine meserie :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:54
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:48

s-a facut frate cu tine ...*** ....dupa ce l-au umilit aia la mioveni si dinamo de 2 ori ....nu a mai iesit din godin ...acum posteaza cu alte conturi ...si-a schimbat si scrisul .....culmea este ...de cand a disparut randoom ...a aparut arsenie , iosif si inca un prost ceva cu roja care posteaza non stop

cat despre arsenic si iosif (napoleon) eu cred ca e unu si accelasi !!! Nu ar fi exclus sa fie magaru de rand00m :))))))))))))))))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:53
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:52

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:52
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:48

s-a facut frate cu tine ...*** ....dupa ce l-au umilit aia la mioveni si dinamo de 2 ori ....nu a mai iesit din godin ...acum posteaza cu alte conturi ...si-a schimbat si scrisul .....culmea este ...de cand a disparut randoom ...a aparut arsenie , iosif si inca un prost ceva cu roja care posteaza non stop

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:52
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:50

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:51
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:47

Traiasca oltencele! Se ard cel mai bine. :)

Traiasca ba si oltenii si moldovenii si ardelenii si banatenii dar eu sufeleteste ma simt muntean pentru ca am crescut in bucuresti . Eu cunosc fiecare casa din muntenia mai ;putin alea care sau construit dupa 90 ! Te rog eu asculta un ;ic haiduceasca asta !!.................https://www.youtube.com/watch?v=Qcqt7d3CPek&index=26&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 17
Comentează