Comentarii (166)
jackies
jackies  •  06 Ianuarie 2017, 22:48

Hai ca il luam si pe Palic muahahahahahahahahaha

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:48
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:45

***

s-a facut frate cu tine ...*** ....dupa ce l-au umilit aia la mioveni si dinamo de 2 ori ....nu a mai iesit din godin ...acum posteaza cu alte conturi ...si-a schimbat si scrisul .....culmea este ...de cand a disparut randoom ...a aparut arsenie , iosif si inca un prost ceva cu roja care posteaza non stop

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:47
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:40

sa speram ca intrati in faliment inainte sa debuteze bizonul la voi ...c1obanul umbla numai cu MARLANII !!!! mai rau ca pe timpul lui ceausescu .........BAHHHHHHHH MI-E SCARBA DE VOI !!!!!!!!! ..........MAI ALES DE CEI CARE IL LING IN DOS PE C1OBAN

Zero sanse de faliment, doar daca talpan si acolitii lui nu accelereaza procedurile

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:47

Eu ma bucur ca negoita a mai luat niste bani chiar daca nu investeste nimic in echipa.

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:47
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:43

Asta chiar ma trimite la origini . Inima nu mi-au globalizat-o ..............https://www.youtube.com/watch?v=lpBvMxU3EvI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=23

Traiasca oltencele! Se ard cel mai bine. :)

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:47
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:40

sa speram ca intrati in faliment inainte sa debuteze bizonul la voi ...c1obanul umbla numai cu MARLANII !!!! mai rau ca pe timpul lui ceausescu .........BAHHHHHHHH MI-E SCARBA DE VOI !!!!!!!!! ..........MAI ALES DE CEI CARE IL LING IN DOS PE C1OBAN

Cum adica? Ai vrea sa cumparam de la retrogradate ca Dinamo? Noi luam ce-i mai bun din Romania. ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:45
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:44

am o intrebare pt tine ....UN LINGAU ( stii bine la ce ma refer ) DE PE GSP ...cam ce meserie poate avea in REALITATE ????

Chiar nu mi-am pus intrebarea. Ce importanta o avea?.. Ai fi surprins ce meserii avem unii, si postam aici doar de distractie

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:45
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:41

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ottobraun
ottobraun  •  06 Ianuarie 2017, 22:45

puscariasu muta clona in Dubai !

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:44

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • •••
  • 17
Comentează