Comentarii (166)
knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  06 Ianuarie 2017, 22:32

e vrajiala dansiulescu omul neg a spus clar ca pliaca cu dinamo in cantunament daca dansiu zice una aia ie ALEEEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEE

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:33
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 22:30

EL nu se gandeste ca Becali s-ar putea sa ia pe Ghonore milioane de euro :)) se merita sa risti 300000 si sa iei 1 milion doua ,jucatorul are potential.

Ghonore si la 30 de ani il putem vinde cu 2-3 milioane. Dar nu e faptul de vandut. Imi place ca vine si Morais. Mereu cand am avut stangaci in lot, am avut echipa. Sper sa dispara Tamas sau sa ne betonam mijlocul si apararea langa el.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:33
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:30

Ba voi habar nu aveti, cum joci in aceeasi echipa cu doi atacanti de picior sting? Dar nu conteaza, sa fie la gramada.

''Nimic nu stii ''...il incalta pe bizon invers :))))))))))))))))))))))))))))))))) ...cum l-au incaltat si pe tade ..........tu intrebi taranii cum sa joace fotbal ????

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:32
Postat de mariuss72 pe 06 Ianuarie 2017, 22:30

Ba voi habar nu aveti, cum joci in aceeasi echipa cu doi atacanti de picior sting? Dar nu conteaza, sa fie la gramada.

In sfarsit avem si stangaci. Dar mai e nevoie mare de jucatori la mijloc si in aparare, de exemplu sa luam de la Viitorul.

100000141376343
Doru Munteanu  •  06 Ianuarie 2017, 22:31

Falcosule ...Adica prin @transfer@ te referi la adus jucatori moakkkkaaa sau la final de cariera cum vroiati voi disperatilor sa il aduceti pe Cernat?? Intelegere cu ***??? pai calicu asta isi freaca mainile ca cu bani de la cioban pe bison numai plateste din buzunarul lui salariile jucatorilor pinnn la vara,,,... *** vinde pleaca ,*** Dinamo moare incet incet cu tine camatar

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:27

Ce sunt 300 de mii de euro pentru Becali? 250 la Dinamo si 50 la semnatura. Steaua s-a facut cu 2 atacanti foarte buni pentru Romania si sincer cred ca ar ajuta si in Europa dar si cu alte transferuri la mijloc si in defensiv. Iti dai seama: Tanase-Ghonore-Alibec, iar iti face Steaua trupa.

EL nu se gandeste ca Becali s-ar putea sa ia pe Ghonore milioane de euro :)) se merita sa risti 300000 si sa iei 1 milion doua ,jucatorul are potential.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:21

Bine ca a plecat pentru ca oricum noi tot vom obtine ceea ce ne-am propus si anume locul 4 la sfarsitul campionatului.

ooooOOOO A APARUT RANDOOOM :)))))))))))))))))))) GODINE UITE BAH CE TI-AI PROPUS .....................Postat de randoom_._ pe 20 Noiembrie 2016, 12:40 abia dupa pauza competitionala o sa inceapa sa joace Steaua la capacitatea maxima. pana atunci,avem 3 obiective: sa eliminam mioveni din cupa. sa ramanem pe primul loc in liga 1. sa nu pierdem mai mult de 2 meciuri in grupele e.l.(deja am pierdut unul). toate astea,pana la 20 decembrie. deci fix o luna. o luna in care trebuie ca Steaua sa se autodepaseasca. dupa,o sa vina si jocul bun si rezultatele cu adevarat bune.

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:28

o sa '' deie '' 4-1

Andone e foarte bune pe contraatac. Asa a jucat si cu CFR-ul in Liga. Reghe a dovedit limite dar cred ca a fost tradat de preparatorul fizic italian. Si mereu au fost la Steaua si niste grasani preparatori. Cum pot fi aia preparatori? Toti arata ca L0gan. :)

mariuss72
mariuss72  •  06 Ianuarie 2017, 22:30
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:27

Ce sunt 300 de mii de euro pentru Becali? 250 la Dinamo si 50 la semnatura. Steaua s-a facut cu 2 atacanti foarte buni pentru Romania si sincer cred ca ar ajuta si in Europa dar si cu alte transferuri la mijloc si in defensiv. Iti dai seama: Tanase-Ghonore-Alibec, iar iti face Steaua trupa.

Ba voi habar nu aveti, cum joci in aceeasi echipa cu doi atacanti de picior sting? Dar nu conteaza, sa fie la gramada.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:29
Postat de papa_poulette pe 06 Ianuarie 2017, 22:24

Mi se pare mie sau Steaua are la ora asta cel mai tare atac din Romania, Alibec si Gnohere? Cum sa nu iei titlul la pas cu cei doi?

intreaba-l pe lacatus

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 17
Comentează