Comentarii (166)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:28
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 22:26

Sunt bani scosi de pe jucatorii adusi de rednic. De pe cei adusi de andone o sa ieie fix ciuciu, adica praful de pe toba

o sa '' deie '' 4-1

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:27
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 22:25

Din cate stiu eu a venit gratis, iar acum negoita ia si bani pe el! O lovitura de maestru!:)))

. pai cat a dat pe el? stai sa vezi cand o sa-l vand Becali ce bani ia.nu te grabi..

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:26
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 22:25

Din cate stiu eu a venit gratis, iar acum negoita ia si bani pe el! O lovitura de maestru!:)))

Sunt bani scosi de pe jucatorii adusi de rednic. De pe cei adusi de andone o sa ieie fix ciuciu, adica praful de pe toba

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:27
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 22:25

Din cate stiu eu a venit gratis, iar acum negoita ia si bani pe el! O lovitura de maestru!:)))

Ce sunt 300 de mii de euro pentru Becali? 250 la Dinamo si 50 la semnatura. Steaua s-a facut cu 2 atacanti foarte buni pentru Romania si sincer cred ca ar ajuta si in Europa dar si cu alte transferuri la mijloc si in defensiv. Iti dai seama: Tanase-Ghonore-Alibec, iar iti face Steaua trupa.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:25
Postat de fangigi pe 06 Ianuarie 2017, 22:23

Cam cumpara ce arunca altii....;)

A FOST ARUNCAT ca a vrut sa vina la Becali ,momentul in care a fost ''aruncat''a fost cand era cel mai in forma jucator.

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:26
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:22

Mai frumosi ca muntenii si gospodariile lor nu exista in lume ..........Imi e dor de Muntenia . https://www.youtube.com/watch?v=TzaTz1_4JtI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=17

Hai sa-ti arat ceva din comunism. youtube.com/watch?v=OH8AkdX4Klo A avut dreptate Ceausescu cu agenturile straine.

fangigi
fangigi  •  06 Ianuarie 2017, 22:25
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 22:23

Gnohere a facut alegerea normala, a plecat din ghetoul sarac si adventist aka *** pentru a veni la un club respectabil si cu bani multi

Din cate stiu eu a venit gratis, iar acum negoita ia si bani pe el! O lovitura de maestru!:)))

papa_poulette
papa_poulette  •  06 Ianuarie 2017, 22:24

Mi se pare mie sau Steaua are la ora asta cel mai tare atac din Romania, Alibec si Gnohere? Cum sa nu iei titlul la pas cu cei doi?

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:23

Gnohere a facut alegerea normala, a plecat din ghetoul sarac si adventist aka *** pentru a veni la un club respectabil si cu bani multi

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fangigi
fangigi  •  06 Ianuarie 2017, 22:23
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 22:18

Mai degraba dinamovistii au ajuns *** lui Becali ,cumpara ce vrea cand vrea =))

Cam cumpara ce arunca altii....;)

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Comentează