Comentarii (166)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:44
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 22:26

Sunt bani scosi de pe jucatorii adusi de rednic. De pe cei adusi de andone o sa ieie fix ciuciu, adica praful de pe toba

am o intrebare pt tine ....UN LINGAU ( stii bine la ce ma refer ) DE PE GSP ...cam ce meserie poate avea in REALITATE ????

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:43

Asta chiar ma trimite la origini . Inima nu mi-au globalizat-o ..............https://www.youtube.com/watch?v=lpBvMxU3EvI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=23

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:41
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:37

frate stai linistit ca oricum locul 4 nu il pierdem deci ne indeplinim obiectivul de club maret

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:40
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:36

Sper ca nu-i compari pe cei doi. Toata lumea a spus aici ca Tade inainte de a incepe sa marcheze goluri usoare la CFR, era atehnic. Si a ramas atehnic, doar ca lucra mult la antrenamente. Insa intr-o echipa tehnica are limite. Am prieteni carora nu le place Ghonore, dar chiar si asa e din alt aluat. Altceva a jucat asta la Dinamo de la inceput. E un transfer sigur peste Nikolic, chiar daca poate nu va fi Bokila. Vedem, in mod normal e util. As fi vrut sa fie si mai decisiv 1 la 1, dar e destul de bun si 1 la 1 prin sut chiar daca mai rateaza, si mai ales in careu. Daca-si corecteaza putin tehnica, va fi atacantul de care avem nevoie. Plus ca acum mai avem si altii, nu e nevoie sa fie numarul 1 in atac ci sa ajute. E mare diferenta intre asta si Golubovic si Nikolic.

sa speram ca intrati in faliment inainte sa debuteze bizonul la voi ...c1obanul umbla numai cu MARLANII !!!! mai rau ca pe timpul lui ceausescu .........BAHHHHHHHH MI-E SCARBA DE VOI !!!!!!!!! ..........MAI ALES DE CEI CARE IL LING IN DOS PE C1OBAN

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:39

Dinamo e pe drumul cel bun, dar numai va vindeti jucatorii buni. Si in ultima perioada strainii iar nu au mai fost la valoarea celor lui Rednic. Daca apar 1-2 din 5, sigur ii vindeti si pe aia.

ionutstv
ionutstv  •  06 Ianuarie 2017, 22:38

Nea Ando l-a lăsat pe pastor să-l deie pe bizon la Steaua.

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:37
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:33

Dupa ce ne-ati intoxicat zilnic cu Radut,Cernat,Torje... nea ando o sa ieie doar ***,defapt s-ar putea sa nu mai ia pe nimeni ca el sa nu cumva sa zica ceva contra lui negoita ca il zboara ala ca puiu ala in reclama aia !!!

frate stai linistit ca oricum locul 4 nu il pierdem deci ne indeplinim obiectivul de club maret

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:36
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:33

''Nimic nu stii ''...il incalta pe bizon invers :))))))))))))))))))))))))))))))))) ...cum l-au incaltat si pe tade ..........tu intrebi taranii cum sa joace fotbal ????

Sper ca nu-i compari pe cei doi. Toata lumea a spus aici ca Tade inainte de a incepe sa marcheze goluri usoare la CFR, era atehnic. Si a ramas atehnic, doar ca lucra mult la antrenamente. Insa intr-o echipa tehnica are limite. Am prieteni carora nu le place Ghonore, dar chiar si asa e din alt aluat. Altceva a jucat asta la Dinamo de la inceput. E un transfer sigur peste Nikolic, chiar daca poate nu va fi Bokila. Vedem, in mod normal e util. As fi vrut sa fie si mai decisiv 1 la 1, dar e destul de bun si 1 la 1 prin sut chiar daca mai rateaza, si mai ales in careu. Daca-si corecteaza putin tehnica, va fi atacantul de care avem nevoie. Plus ca acum mai avem si altii, nu e nevoie sa fie numarul 1 in atac ci sa ajute. E mare diferenta intre asta si Golubovic si Nikolic.

knattspyrnufelag_elfsborg_etc
knattspyrnufelag_elfsborg_etc  •  06 Ianuarie 2017, 22:35
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:33

Dupa ce ne-ati intoxicat zilnic cu Radut,Cernat,Torje... nea ando o sa ieie doar ***,defapt s-ar putea sa nu mai ia pe nimeni ca el sa nu cumva sa zica ceva contra lui negoita ca il zboara ala ca puiu ala in reclama aia !!!

vine juniorul sanmartian sa vezi talente luam titlu lejer ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEE ALEEEEEEEEEEEEE

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:33

Dupa ce ne-ati intoxicat zilnic cu Radut,Cernat,Torje... nea ando o sa ieie doar ***,defapt s-ar putea sa nu mai ia pe nimeni ca el sa nu cumva sa zica ceva contra lui negoita ca il zboara ala ca puiu ala in reclama aia !!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • •••
  • 17
Comentează