Comentarii (166)
arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:51
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

si pe pulici

Palici e deja ca si luat de noi, nu va mai faceti iluzii

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:51
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

ti-e dor de randoom? Asta e, fiecare cu lipsurile lui..

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jackies
jackies  •  06 Ianuarie 2017, 22:51
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

si pe pulici

razi tu razi fraiere dar chiar asa va fi, nu vezi ca nici ala nu vrea sa-si prelungeasca contractu ( la fel zicea si Gnohere ca si-l prelungeste) si a ajuns la noi buahahahaha

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:50
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

Nu prea ai dreptate, am fost eu cuplat cu 3 ( 2 din oltenia si 1 din moldova) vreau sa-ti spun ca moldoveanca stia cel mai bine meserie :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:50
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 22:49

Nu prea ai dreptate, am fost eu cuplat cu 3 ( 2 din oltenia si 1 din moldova) vreau sa-ti spun ca moldoveanca stia cel mai bine meserie :))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  06 Ianuarie 2017, 22:49
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:48

s-a facut frate cu tine ...*** ....dupa ce l-au umilit aia la mioveni si dinamo de 2 ori ....nu a mai iesit din godin ...acum posteaza cu alte conturi ...si-a schimbat si scrisul .....culmea este ...de cand a disparut randoom ...a aparut arsenie , iosif si inca un prost ceva cu roja care posteaza non stop

ti-e dor de randoom? Asta e, fiecare cu lipsurile lui..

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:50
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 22:48

Hai ca il luam si pe Palic muahahahahahahahahaha

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

jackies
jackies  •  06 Ianuarie 2017, 22:49
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:47

Traiasca oltencele! Se ard cel mai bine. :)

Nu prea ai dreptate, am fost eu cuplat cu 3 ( 2 din oltenia si 1 din moldova) vreau sa-ti spun ca moldoveanca stia cel mai bine meserie :))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:49
Postat de jackies pe 06 Ianuarie 2017, 22:48

Hai ca il luam si pe Palic muahahahahahahahahaha

si pe pulici

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:48
Postat de arsenie_b pe 06 Ianuarie 2017, 22:47

Zero sanse de faliment, doar daca talpan si acolitii lui nu accelereaza procedurile

raspunde la intrebarea cu l1ngaul

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 17
Comentează