Comentarii (166)
utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 23:01
Postat de zecs93 pe 06 Ianuarie 2017, 22:59

hahahahahaha s-a autodenuntat prostu :))))))))))))))))))))))))))))))))) el e suta la suta :))))))))))))))))))))))mersi de informare, sa vezi ce-i fac cand il mai prind :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ***, ma ameninta ca pune poza mea pe nustiu ce site-uri ***, *** :)))))))))))))))))))

cam mare coincidenta aceleasi vorbe si la ora 4 dimineata ...iti dai seama cat de prost este ...uita ce scrie in urma cu 30 de minute :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 23:00
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:59

Eu stiu ce meserie are un postac de la RIN: hamal

buhahahahahahaha

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:59
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:59

ce meserie poate sa aiba un l1ngau de a lui gigi becali ????????????

Eu stiu ce meserie are un postac de la RIN: hamal

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:59
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:57

***

ce meserie poate sa aiba un l1ngau de a lui gigi becali ????????????

falci
falci  •  06 Ianuarie 2017, 22:59

andone: "i-am zis lui ghonere sa ieie decizia cea mai buna pentru el, adica sa plece la Steaua"

zecs93
zecs93  •  06 Ianuarie 2017, 22:59
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:56

fii atent aici ....aceeasi zi aceeasi ora la ora 4 dim .......Postat de randoom_._ pe 30 Octombrie 2016, 03:53 nu va fura nimeni. pur si simplu ati ajuns o echipa de pluton .............................. Postat de iosif_vs • pe 30 Octombrie 2016, 04:31 Nu va fura, pur si simplu va trateaza ca pe toate celelalte echipe de duzina

hahahahahaha s-a autodenuntat prostu :))))))))))))))))))))))))))))))))) el e suta la suta :))))))))))))))))))))))mersi de informare, sa vezi ce-i fac cand il mai prind :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ***, ma ameninta ca pune poza mea pe nustiu ce site-uri ***, *** :)))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:58
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:56

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

iosif_vs
iosif_vs  •  06 Ianuarie 2017, 22:57

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

boss.alb.rosu
boss.alb.rosu  •  06 Ianuarie 2017, 22:57
Postat de onduku pe 06 Ianuarie 2017, 22:56

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

onduku
onduku  •  06 Ianuarie 2017, 22:56
Postat de boss.alb.rosu pe 06 Ianuarie 2017, 22:55

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • •••
  • 17
Comentează