Comentarii (166)
gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:18
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:14

ala a scapat de foame ...cred ca tu nu scapi de foame ....d-aia esti si lingauuuuuuuuuuuuuuul c1obanului ..in cel mai fericit caz ajungi zugrav

Mai degraba dinamovistii au ajuns *** lui Becali ,cumpara ce vrea cand vrea =))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:16
Postat de utilizator șters pe 06 Ianuarie 2017, 22:14

ala a scapat de foame ...cred ca tu nu scapi de foame ....d-aia esti si lingauuuuuuuuuuuuuuul c1obanului ..in cel mai fericit caz ajungi zugrav

EU nu sustin FCSB dar imi place sa va iau la .. :)) ca sunteti frustrati :)) asta e motivul :)) .ce echipa de carton aveti va cumpara ciobanul pe toti :))

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:17
Postat de bvd_magheru pe 06 Ianuarie 2017, 22:16

Ba pe bune imi e dor de Munteni ............Asta chiar ca e bestiala ............https://www.youtube.com/watch?v=TzaTz1_4JtI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=17

de maricel nu ti-e dor ???? am auzit ca i-au degerat degetele ..si nu mai poate sa tasteze

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:16
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

zi ceva din Seattle, moflea.. cum e vremea pe acolo?

În Moldova , în judeţul Bacău, sătenii se încălzesc cu un combustibil unicat în Uniunea Europeană. Poartă numele de tizic şi este făcut din balegă de vacă amestecată cu paie. Acest compus este folosit de generaţii întregi din cauza sărăciei şi a lipsei lemnului.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:16

Ba pe bune imi e dor de Munteni ............Asta chiar ca e bestiala ............https://www.youtube.com/watch?v=TzaTz1_4JtI&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge&index=17

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:15
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

zi ceva din Seattle, moflea.. cum e vremea pe acolo?

Postat de randoom_._ pe 30 Octombrie 2016, 03:53 nu va fura nimeni. pur si simplu ati ajuns o echipa de pluton .............................. Postat de iosif_vs • pe 30 Octombrie 2016, 04:31 Nu va fura, pur si simplu va trateaza ca pe toate celelalte echipe de duzina

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:15
Postat de iosif_vs pe 06 Ianuarie 2017, 22:06

zi ceva din Seattle, moflea.. cum e vremea pe acolo?

*** *** , s*** =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  06 Ianuarie 2017, 22:14
Postat de gametable08 pe 06 Ianuarie 2017, 22:10

''A facut mai bine ca a plecat'' a scapat de foame ,perfecta dreptate aveti domnule ANDONE.

ala a scapat de foame ...cred ca tu nu scapi de foame ....d-aia esti si lingauuuuuuuuuuuuuuul c1obanului ..in cel mai fericit caz ajungi zugrav

gametable08
gametable08  •  06 Ianuarie 2017, 22:13
Postat de agentul0007 pe 06 Ianuarie 2017, 22:07

ieri zicea ca nu vrea sa auda de fcsb acum semnează cu ei .daca juca cu gândul in alta parte ca până acum nu este o pierdere .trebuie sa aduca urgent un fundas central bun pe la mijloc ceva si un atacant bun si cu liniste la echipa putem trage la titlu

ALOO CE AI FUMAT LA TITLU VOI? pai mai stiti voi ce-i ala? =)) voi nu stiti ca aveti interzis in UCL=)) auzi trag astia la titlu =))) prostia e la dinamo acasa.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  06 Ianuarie 2017, 22:11

Asta-i de la stramosi ....https://www.youtube.com/watch?v=zUOGapQkrwg&index=11&list=PLiKTl-zksxiaZKLwSmGqMGNsEGvVEZKge

  • 1
  • •••
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
Comentează