Comentarii (47)
timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:36

GSP si sentinta ICCJ deranjeaza?

847153178690789
Ticu Troya  •  01 Ianuarie 2017, 10:36
Postat de agiler pe 31 Decembrie 2016, 21:26

Asta nu intelege ca trebuie sa se retraga ca are o varsta.Dar daca mai vrea sa joace fotbal sa vina la echipa mea nu il pot plati decat cu o carcasa de porc pe luna.Chiar daca echipa mea e in liga judeteana un rebut ca asta e bine primit.

Baa , eu cred ca tu ai ajuns acolo unde esti cu delegatul , ca nu cred ca te-ai descurcat singur in Gara de Nord !

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:25

GSP va deranjeaza declaratiile lui Burleanu. Ca FCSB nu mai are nimic?

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:06
Postat de loko1 pe 31 Decembrie 2016, 22:08

Joaca dar cine plateste jucatorii?Armata din banii de la buget,sau li se opresc bani la salariu,angajaților armatei ?

Conform legii.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:03
Postat de Adrian Addryano pe 31 Decembrie 2016, 20:30

Da,da,in liga a 4-a!!!!!!!!!!Ce salariu poatea avea acolo!!!!!!!!!!Sau poate face vreo combinatie sau o ILEGALITATE cum a facut Craimolguta si se inscriu direct in liga a doua!!!!!!!!!!Dar chiar si asa fiind club de drept PUBLIC nu are dreptul sa se inscrie direct in liga a doua!!!!!!!!!!Dar in Romania se poate orice,din cauza asta santem la coada Europei,pentru ca ne place sa ne furam caciula unii la altii si sa nu respectam LEGILE!!!!!!!!!!

Gigi este de 3 ori condamnat la inchisoare. Acum are de palata prjudiciul catre CSA de 37 de milioane. e clar cine fura caciulile in acest caz.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:59
Postat de utilizator șters pe 01 Ianuarie 2017, 09:56

Tocmai ce m-am întors din petreceri si am intrat sa zic un La Multi Ani! cui merita înainte sa trag un pui de somn si sa ma duc la un Sf Vasile si când colo văd ca doi FCSBisti, Bigdeal si AngelDevil au prestat chiar si in noaptea de Revelion!!!! Bieții oameni, ar fi de ras, dar e de plâns ... :-( Le urez si lor La Multi Ani deși aia numai viața nu e!

Vezi si tu ce se intampla. Interesant.

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 09:56

Tocmai ce m-am întors din petreceri si am intrat sa zic un La Multi Ani! cui merita înainte sa trag un pui de somn si sa ma duc la un Sf Vasile si când colo văd ca doi FCSBisti, Bigdeal si AngelDevil au prestat chiar si in noaptea de Revelion!!!! Bieții oameni, ar fi de ras, dar e de plâns ... :-( Le urez si lor La Multi Ani deși aia numai viața nu e!

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:29

Chiar si pinguinii au priceput.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:24
Postat de zoly_85 pe 31 Decembrie 2016, 20:24

Te inseli, daca echipa patronata de Becali, nu este Steaua, alta nu mai exista. Doar una care a existat din 1947-2003 , nu exista echipa fara continuitate.

Ignorantule citeste sentintele. FCSB nu a fost niciodata Steaua. |Puscariasul Gigi a mintit , acum are de plata 37 de milioane.

noapte
noapte  •  01 Ianuarie 2017, 06:21

Ce treaba are FC Vaslui?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează