Comentarii (47)
1622058441382443
Dan Ennys  •  01 Ianuarie 2017, 19:03

evident ca armata nu are cum sa tina o echipa de fotbal , dar asta nu inseamna ca nu poate sa gaseasca un investitor cu care sa se asocieze...

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 17:41
Postat de risc_mix pe 01 Ianuarie 2017, 15:22

Gresit!Citeste declaratia lui:...Steaua,un club mare,un club la care am avut performante.Nici vorba de FCSB

Lasa declaratia lui. Juridic aia e treaba. El inca nu a jucat la STEAUA cea care juca si in 1986.

haideusicfr
haideusicfr  •  01 Ianuarie 2017, 17:21

Mai asta ciorba *neincalzita*, nu te mai vrea nimeni? De ai ajuns sa te milogesti de Steaua ? Sau fcsb ,Becali sau cum i-or fi zicand?

risc_mix
risc_mix  •  01 Ianuarie 2017, 15:22
Postat de timm pe 01 Ianuarie 2017, 15:13

Nu-i sterge palmaresul, el a jucat la FCSB. In CV va scrie FCSB in loc de Steaua.

Gresit!Citeste declaratia lui:...Steaua,un club mare,un club la care am avut performante.Nici vorba de FCSB

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 15:13
Postat de risc_mix pe 01 Ianuarie 2017, 12:58

Lucica,esti prost,ba?Tu n-ai jucat niciodata la steaua,deci n-ai putut sa ai perfomante la acest club.Pai tocmai v-a spus talpan ca tu,Neaga,Dica,Tatarusanu,Radoi,etc ati jucat la FCSB,nu la steaua.Si nici nevertebratu' lacatus nu a antrenat niciodata steaua,ci FCSB.Doamne,ce mizerie,numai in Romania se pot intampla asemenea ticalosii.Adica un mic functionar al statului,dintr-o ambitie prosteasca sa ,,stearga'' palmaresul unui sportiv!!!

Nu-i sterge palmaresul, el a jucat la FCSB. In CV va scrie FCSB in loc de Steaua.

risc_mix
risc_mix  •  01 Ianuarie 2017, 14:32
Postat de conasu_boeru pe 01 Ianuarie 2017, 13:34

Vine tăvălugul dreptății peste această cvasi-echipă, care a făcut totul prin fraudă incepând cu ....nasterea ei în 2003 ! În sfârșit se îndreaptă această anomalie ! Se strânge lațul ciobane ! Când Bodu iti spunea că ai 10 mil. $ datorie la ANAF, îl făceai maimuțoi că erai în tandrețuri bahice cu chiorul ! Apoi Bodu a fost demis și pus Blejnar *** ! Rețeta ciobanului a fost simplă ! Corupție, mită, șantaj pentru a câștiga campionatul și a încasa banii de la UEFA ! Investiții subțiri care să încerce marea cu degetul iar după umilința din Europa , înapoi la mituirea tuturor ! Exact asta se întamplă și acum ! Această tumoare a fotbalului trebuie să dispară și să facă loc unei echipe corecte care respectă competiția și partenerii de întrecere !

Conasule,nu te bucura tata.Caci ma tem ca daca CS Dinamo deschide o actiune gen talpan te trezesti si tu ca atatia ani ai sustinut o ,,cvasi-echipa'', fara palmares, sigla sau culori.

conasu_boeru
conasu_boeru  •  01 Ianuarie 2017, 13:34

Vine tăvălugul dreptății peste această cvasi-echipă, care a făcut totul prin fraudă incepând cu ....nasterea ei în 2003 ! În sfârșit se îndreaptă această anomalie ! Se strânge lațul ciobane ! Când Bodu iti spunea că ai 10 mil. $ datorie la ANAF, îl făceai maimuțoi că erai în tandrețuri bahice cu chiorul ! Apoi Bodu a fost demis și pus Blejnar *** ! Rețeta ciobanului a fost simplă ! Corupție, mită, șantaj pentru a câștiga campionatul și a încasa banii de la UEFA ! Investiții subțiri care să încerce marea cu degetul iar după umilința din Europa , înapoi la mituirea tuturor ! Exact asta se întamplă și acum ! Această tumoare a fotbalului trebuie să dispară și să facă loc unei echipe corecte care respectă competiția și partenerii de întrecere !

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

risc_mix
risc_mix  •  01 Ianuarie 2017, 12:58

Lucica,esti prost,ba?Tu n-ai jucat niciodata la steaua,deci n-ai putut sa ai perfomante la acest club.Pai tocmai v-a spus talpan ca tu,Neaga,Dica,Tatarusanu,Radoi,etc ati jucat la FCSB,nu la steaua.Si nici nevertebratu' lacatus nu a antrenat niciodata steaua,ci FCSB.Doamne,ce mizerie,numai in Romania se pot intampla asemenea ticalosii.Adica un mic functionar al statului,dintr-o ambitie prosteasca sa ,,stearga'' palmaresul unui sportiv!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 11:22
Postat de timm pe 01 Ianuarie 2017, 10:44

Catalynn azi joaca Begu si Sorana. Maine Halep. O competitie unde infractorii nu au acces.

Din păcate Begu a pierdut :-( dar sincer sa fiu ma cam așteaptam Patzakina e bunicică iar a noastra nu a încheiat anul foarte bine. Cârstea joaca acum insa nu o sa am timp de meci, vad ca deocamdata are 1-0 la seturi, insa ma păstrez pt meciul Stosur - Buburuza si mai ales, daca reușesc sa raman treaz, desi o sa imi pun săgeți in jurul scaunului ca Prâslea, Simonica cu Jenela Yankovici. Bafta Simonica si BAFTA CSA !!! :-)))

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:44

Catalynn azi joaca Begu si Sorana. Maine Halep. O competitie unde infractorii nu au acces.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează