Comentarii (47)
zoly_85
zoly_85  •  31 Decembrie 2016, 20:24
Postat de lapusneanul pe 31 Decembrie 2016, 20:11

lucica tata, tu nu ai jucat NICIODATA la steaua, echipa lui lacatus e STEAUA ....du-te acolo ca sa bifezi in cv ca ai jucat la STEAUA..

Te inseli, daca echipa patronata de Becali, nu este Steaua, alta nu mai exista. Doar una care a existat din 1947-2003 , nu exista echipa fara continuitate.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:44

Catalynn azi joaca Begu si Sorana. Maine Halep. O competitie unde infractorii nu au acces.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:59
Postat de utilizator șters pe 01 Ianuarie 2017, 09:56

Tocmai ce m-am întors din petreceri si am intrat sa zic un La Multi Ani! cui merita înainte sa trag un pui de somn si sa ma duc la un Sf Vasile si când colo văd ca doi FCSBisti, Bigdeal si AngelDevil au prestat chiar si in noaptea de Revelion!!!! Bieții oameni, ar fi de ras, dar e de plâns ... :-( Le urez si lor La Multi Ani deși aia numai viața nu e!

Vezi si tu ce se intampla. Interesant.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:29

Chiar si pinguinii au priceput.

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 09:24
Postat de zoly_85 pe 31 Decembrie 2016, 20:24

Te inseli, daca echipa patronata de Becali, nu este Steaua, alta nu mai exista. Doar una care a existat din 1947-2003 , nu exista echipa fara continuitate.

Ignorantule citeste sentintele. FCSB nu a fost niciodata Steaua. |Puscariasul Gigi a mintit , acum are de plata 37 de milioane.

alex_stef22
alex_stef22  •  31 Decembrie 2016, 21:36
Postat de zoly_85 pe 31 Decembrie 2016, 20:24

Te inseli, daca echipa patronata de Becali, nu este Steaua, alta nu mai exista. Doar una care a existat din 1947-2003 , nu exista echipa fara continuitate.

Sunt doua echipe. Prima este cea care detine palmaresul din momentul infiintarii si pana la momentul radierii AFCSB(asociatia infiintata in 1998) si care poarta numele de Steaua Bucuresti iar cealalta echipa este sustinuta de FRF, LPF si intreg sistemul din fotbalul romanesc, si care nu mai are dreptul sa poarte numele de Steaua Bucuresti. De ce crezi ca dupa ce a radiat AFCSB, actualul finatator al FCSB si-a vandut actiunile. Stia ca exista posibilitatea sa fie obligat la plata unor despagubiri. Stia ca ocupa abuziv locul din liga 1 si sub forma asta scapa de raspunderea penala.

gannicus2014
gannicus2014  •  31 Decembrie 2016, 20:42

CSA sustine ca detine palmaresul pana in 2003 ... deci , CSA trebuie sa faca dovada cu un inscris ca la nivelul anului 2003 a cerut suspendarea temporara a activitatii fotbalistice ... de asemenea , tot CSA mai trebuie sa explice in baza carui regulament FRF/UEFA/FIFA a lasat mostenire locul in prima divizie , lotul de jucatori , coeficientul UEFA si locul in cupele europene unei entitati nou infiintate cu care nu avea nicio legatura ... daca cei de la CSA scot din joben si fac publice aceste inscrisuri , lucrurile se vor clarifica definitiv

lapusneanul
lapusneanul  •  31 Decembrie 2016, 20:11

lucica tata, tu nu ai jucat NICIODATA la steaua, echipa lui lacatus e STEAUA ....du-te acolo ca sa bifezi in cv ca ai jucat la STEAUA..

timm
timm  •  01 Ianuarie 2017, 10:36

GSP si sentinta ICCJ deranjeaza?

utilizator șters
utilizator șters  •  01 Ianuarie 2017, 09:56

Tocmai ce m-am întors din petreceri si am intrat sa zic un La Multi Ani! cui merita înainte sa trag un pui de somn si sa ma duc la un Sf Vasile si când colo văd ca doi FCSBisti, Bigdeal si AngelDevil au prestat chiar si in noaptea de Revelion!!!! Bieții oameni, ar fi de ras, dar e de plâns ... :-( Le urez si lor La Multi Ani deși aia numai viața nu e!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5
Comentează