Comentarii (47)
gicab
gicab  •  31 Decembrie 2016, 20:39

Steaua e numai una

198939213804366
Adrian Addryano  •  31 Decembrie 2016, 20:30

Da,da,in liga a 4-a!!!!!!!!!!Ce salariu poatea avea acolo!!!!!!!!!!Sau poate face vreo combinatie sau o ILEGALITATE cum a facut Craimolguta si se inscriu direct in liga a doua!!!!!!!!!!Dar chiar si asa fiind club de drept PUBLIC nu are dreptul sa se inscrie direct in liga a doua!!!!!!!!!!Dar in Romania se poate orice,din cauza asta santem la coada Europei,pentru ca ne place sa ne furam caciula unii la altii si sa nu respectam LEGILE!!!!!!!!!!

zoly_85
zoly_85  •  31 Decembrie 2016, 20:24
Postat de lapusneanul pe 31 Decembrie 2016, 20:11

lucica tata, tu nu ai jucat NICIODATA la steaua, echipa lui lacatus e STEAUA ....du-te acolo ca sa bifezi in cv ca ai jucat la STEAUA..

Te inseli, daca echipa patronata de Becali, nu este Steaua, alta nu mai exista. Doar una care a existat din 1947-2003 , nu exista echipa fara continuitate.

khal_37
khal_37  •  31 Decembrie 2016, 20:22
Postat de lapusneanul pe 31 Decembrie 2016, 20:11

lucica tata, tu nu ai jucat NICIODATA la steaua, echipa lui lacatus e STEAUA ....du-te acolo ca sa bifezi in cv ca ai jucat la STEAUA..

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1636198243343837
Claudiu Alexandru  •  31 Decembrie 2016, 20:13

iarasi articol cu *** asta?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lapusneanul
lapusneanul  •  31 Decembrie 2016, 20:11

lucica tata, tu nu ai jucat NICIODATA la steaua, echipa lui lacatus e STEAUA ....du-te acolo ca sa bifezi in cv ca ai jucat la STEAUA..

timm
timm  •  31 Decembrie 2016, 19:43

***. Si vor sa fie injurat jucatorul de anul nou. Penibil.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează