Comentarii (47)
agiler
agiler  •  01 Ianuarie 2017, 01:47
Postat de unico_biancorossi pe 01 Ianuarie 2017, 00:35

.)) ok. numai bine. la multi ani. scuze daca am deranjat.

La Multi Ani si tie si tot ce iti doresti in noul an

1576164249379310
Florin Bălănescu  •  01 Ianuarie 2017, 01:11

Numai "lovituri" fecesebiste aveți în cap, *** Oare chiar nu s-o găsi vreun creştin practicant ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  01 Ianuarie 2017, 00:35
Postat de agiler pe 01 Ianuarie 2017, 00:29

Nu mi-a tras nimeni nimic din informatiile pe care le am o duc bine mersi si eu si familia mea.

.)) ok. numai bine. la multi ani. scuze daca am deranjat.

agiler
agiler  •  01 Ianuarie 2017, 00:29
Postat de unico_biancorossi pe 01 Ianuarie 2017, 00:25

ti-a tras-o de nu iti revii 1000 de ani lumina. np, la multi ani.

Nu mi-a tras nimeni nimic din informatiile pe care le am o duc bine mersi si eu si familia mea.

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  01 Ianuarie 2017, 00:25
Postat de agiler pe 31 Decembrie 2016, 21:43

Eu Talpici dupa ce am castigat cu truda si onoare in hotia pardon justitia romana ce gluma proasta.Am recuperat Steaua de parca era ce va fizic de a lui.Am redat gloria echipei de fotbal Steaua asta daca nu suna a prostie.Pai ce glorie ai redat talpici ca o avea deja prestigiul la fel practic asta se crede un fel de ceasca al hotiei adica justitiei romane.Nu de alta dar mai cere si sa fie promovat in cadrul armatei ca a castigat si el niste procese.Pai nu cumva asta e meseria ta bai talpici sa participi la procese.Pai daca asta merita promovat soldatii romani indiferent de gradul lor care isi risca viata zilnic ce ar merita sa le facem statuie la fiecare individual.Prin acel comunicat practic omul a dovedit ca are ceva probleme la mansarda.Nu poti sa ceri sau sa impui tu sefilor tai ce sa vorbeasca sau ce sa faca cu tine personal.Talpici nu mai suntem pe vremea lui ceasca trezirea.

ti-a tras-o de nu iti revii 1000 de ani lumina. np, la multi ani.

andy_2008
andy_2008  •  31 Decembrie 2016, 23:37

Toti idiotii cred ca armata ,care doar distruge,va putea tine o echipa de fotbal.Una este o echipa de baschet sau volei si una o echipa de fotbal.Lacatus e ca om exact cum este ca antrenor,mai exact prostovan.

loko1
loko1  •  31 Decembrie 2016, 22:08
Postat de daweroirl pe 31 Decembrie 2016, 21:58

Ajunge sa joace si asta in prima liga cu csa pe la 40 de ani , asta da performanta !

Joaca dar cine plateste jucatorii?Armata din banii de la buget,sau li se opresc bani la salariu,angajaților armatei ?

daweroirl
daweroirl  •  31 Decembrie 2016, 21:58

Ajunge sa joace si asta in prima liga cu csa pe la 40 de ani , asta da performanta !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 Decembrie 2016, 21:57
Postat de agiler pe 31 Decembrie 2016, 21:34

Apropo asa zisul comunicat a lui talpici a semanat cu cele de pe vremea lui ceasca din ziarul scanteia.

Pai pe timpul cand ziarul scanteia era la moda voi ati jucat doua finale din cea mai importanta competitie de cluburi europene si ati mai castigat si doua trofee . Hotareste-te . Ori tii cu footbal club star bucharest ori tii cu echipa comunista a armatei !

agiler
agiler  •  31 Decembrie 2016, 21:43

Eu Talpici dupa ce am castigat cu truda si onoare in hotia pardon justitia romana ce gluma proasta.Am recuperat Steaua de parca era ce va fizic de a lui.Am redat gloria echipei de fotbal Steaua asta daca nu suna a prostie.Pai ce glorie ai redat talpici ca o avea deja prestigiul la fel practic asta se crede un fel de ceasca al hotiei adica justitiei romane.Nu de alta dar mai cere si sa fie promovat in cadrul armatei ca a castigat si el niste procese.Pai nu cumva asta e meseria ta bai talpici sa participi la procese.Pai daca asta merita promovat soldatii romani indiferent de gradul lor care isi risca viata zilnic ce ar merita sa le facem statuie la fiecare individual.Prin acel comunicat practic omul a dovedit ca are ceva probleme la mansarda.Nu poti sa ceri sau sa impui tu sefilor tai ce sa vorbeasca sau ce sa faca cu tine personal.Talpici nu mai suntem pe vremea lui ceasca trezirea.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Comentează