Comentarii (35)
valyomanyd
valyomanyd  •  10 Decembrie 2016, 00:28
Postat de andyandrei2015 pe 10 Decembrie 2016, 00:20

villareal avea 2 fundasi care faceau cat tot lotul stelei,si steaua a facut 6 pct intr o grupa mediocra,singura problema a fost enache,care e bagat e nasu reghe,daca ala nu lua rosu la primu meci cu turcii,acum era alta treaba,dar nu ma interseaza asta,oricum steaua a jucat slab in campionat,si decent in grupele e league,atat,astra merita felicitata,dar sumudica daca se abtinea aseara,chiar era mai respectat,asa nu ai cum sa respecti un gunoi

randoom aka imperator, fraierul gesepeului :))))

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:26
Postat de andyandrei2015 pe 10 Decembrie 2016, 00:16

vai de capul tau!! care este echipa cu cele mai mari performante interne si externe din ROma nia ?? ia raspunde la intrebarea asta ,*** ?? vai de capul tau,in Romania nu exista,decat Steaua si restul ! esti prea prost,prea ca la tara,steaua s a prezentat onorabil intr o grupa nu foarte usoara,dar da mai usoara ca a astrei,dar sumudica nu are caracter,degeaba e antrenor bunicel,e zero ca om,aseara el injura steaua,in loc sa se bucure,universul vostru,al resturilor ,al *** ,se invarte in jurul Stelei,si acum iesi de aici ,ca esti prea *** ! astra a ajuns abia acum in primavara si felicitari,dar mai are mult pana sa ajunga la nivelul stelei,o echipa fara fani si sa recunoastem foarte norocoasa ,plzen a avut onoare si a intors rezultatul cu un om in minus altfel era pa

Te visezi mai intresant ca luna copile. *** *** are o semifinala de UEFA Ligue. Restul rezultatelor au fost facute de echipa CSA. In ultimi ani pentru o echipa ce se vrea etalonul fotbalului romanesc FCSB e de ris. Anul asta Astra va face dublu de puncte, in anii trecuti pina si Otelul a facut mai multe daca am scoate coeficientul UEFA din calcul. FCSB traieste si acum din munca fostei echipe a CSA si a jucatorilor renegati de Becali.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:20

villareal avea 2 fundasi care faceau cat tot lotul stelei,si steaua a facut 6 pct intr o grupa mediocra,singura problema a fost enache,care e bagat e nasu reghe,daca ala nu lua rosu la primu meci cu turcii,acum era alta treaba,dar nu ma interseaza asta,oricum steaua a jucat slab in campionat,si decent in grupele e league,atat,astra merita felicitata,dar sumudica daca se abtinea aseara,chiar era mai respectat,asa nu ai cum sa respecti un gunoi

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:16
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:10

Cind tu denigrezi un antrenor ce a dus o echipa romaneasca in primavara europeana, jignesti toti romanii de bun simt. Decent era sa taci din gura. Echipa ta sa facut de ris. Si a facut Romania de ris. Sunt suporter, de cind sa desfiintat Stiinta, a echipei catalane FC Barcelona. Cu amici si prieteni acolo. Desi tot am repetat dea lungul timpului ca ma doare in cot de Fotbal Club *** Becali sunt luat in raspar datorita ei. Daca pina acum eram ironizat cu tontogolul lui Banel, acum primesc mesaje pline de ironie cu trimitere la turci si echipe din liga 2 a din ligi second hand europene. Imita strutul si ingite veninul invidiei in tacere. Valoarea sau lipsa voastra de valoare se vede in Europa.

vai de capul tau!! care este echipa cu cele mai mari performante interne si externe din ROma nia ?? ia raspunde la intrebarea asta ,*** ?? vai de capul tau,in Romania nu exista,decat Steaua si restul ! esti prea prost,prea ca la tara,steaua s a prezentat onorabil intr o grupa nu foarte usoara,dar da mai usoara ca a astrei,dar sumudica nu are caracter,degeaba e antrenor bunicel,e zero ca om,aseara el injura steaua,in loc sa se bucure,universul vostru,al resturilor ,al *** ,se invarte in jurul Stelei,si acum iesi de aici ,ca esti prea *** ! astra a ajuns abia acum in primavara si felicitari,dar mai are mult pana sa ajunga la nivelul stelei,o echipa fara fani si sa recunoastem foarte norocoasa ,plzen a avut onoare si a intors rezultatul cu un om in minus altfel era pa

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:10
Postat de andyandrei2015 pe 09 Decembrie 2016, 23:54

vezi ca blestemele se intorc impotriva ta,dar nu ma mira,la cat de jos esti tu si suporterii de langa pod,e clar, va caracterizeaza ura si prostia,e bine insa ca nu mai existati !singurul care sugera tare esti tu,se putea sa nu dea un prost reply la un comment decent ?

Cind tu denigrezi un antrenor ce a dus o echipa romaneasca in primavara europeana, jignesti toti romanii de bun simt. Decent era sa taci din gura. Echipa ta sa facut de ris. Si a facut Romania de ris. Sunt suporter, de cind sa desfiintat Stiinta, a echipei catalane FC Barcelona. Cu amici si prieteni acolo. Desi tot am repetat dea lungul timpului ca ma doare in cot de Fotbal Club *** Becali sunt luat in raspar datorita ei. Daca pina acum eram ironizat cu tontogolul lui Banel, acum primesc mesaje pline de ironie cu trimitere la turci si echipe din liga 2 a din ligi second hand europene. Imita strutul si ingite veninul invidiei in tacere. Valoarea sau lipsa voastra de valoare se vede in Europa.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  09 Decembrie 2016, 23:54
Postat de Adrian Și Atât pe 09 Decembrie 2016, 23:48

Cit de mult suferi! Sincer imi pare rau ca faci icter de la invidie si fustrare. Nu de alta, dar datorita unora ca tine nu vom uita noi, oamenii normali, ca trebuie sa dispretuim FCSB si suporterii ei minoritari. Va multumim ca existati. Altfel, pe cine naiba mai blestemam si injuram noi?

vezi ca blestemele se intorc impotriva ta,dar nu ma mira,la cat de jos esti tu si suporterii de langa pod,e clar, va caracterizeaza ura si prostia,e bine insa ca nu mai existati !singurul care sugera tare esti tu,se putea sa nu dea un prost reply la un comment decent ?

239210873112253
Adrian Și Atât  •  09 Decembrie 2016, 23:48
Postat de andyandrei2015 pe 09 Decembrie 2016, 23:13

sumudica acest ninel ,acest pariror ,acest betano al fotbalului romanesc are fani doar printre suporterii rapidisti,in rest zero barat

Cit de mult suferi! Sincer imi pare rau ca faci icter de la invidie si fustrare. Nu de alta, dar datorita unora ca tine nu vom uita noi, oamenii normali, ca trebuie sa dispretuim FCSB si suporterii ei minoritari. Va multumim ca existati. Altfel, pe cine naiba mai blestemam si injuram noi?

andyandrei2015
andyandrei2015  •  09 Decembrie 2016, 23:14

pe cine a adus el ca antrenor la astra,in afara de boldrin ??? toti au fost creatia lui isaila,ala antrenor cu personalitate care a luat si el 2 trofee,dar l a facut niculae,asta e o marioneta

andyandrei2015
andyandrei2015  •  09 Decembrie 2016, 23:13

sumudica acest ninel ,acest pariror ,acest betano al fotbalului romanesc are fani doar printre suporterii rapidisti,in rest zero barat

1446025852379084
Dragos Nastase  •  09 Decembrie 2016, 23:06

Sumudica are si el dreptatea lui nu e normal ca tu echipa campioana sa vinzi jucatori cei mai buni la principala contracandidata la titlu ,e normal sa fie suparat cand tu ca patron îi distrugi tot ce a construit doar ptr cațiva bani in plus,mai mult la ce rezultate a avut in Europa aveau bani sa/se autofinanțeze. Succes Sumudica ai demonstrat ca,ai valoare . El Cholo Simeone de Rumania.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează