Comentarii (35)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Decembrie 2016, 21:55

Sigur semneaza pina luni . Stie clar ca nu are sanse la play off . Jocurile trag pentru nimeni 1948 .

ion2010
ion2010  •  09 Decembrie 2016, 21:54

Ce limitat e Sumudica, doar un naiv si un diletant poate afirma dupa meciul cu Roma ca "A fost ultimul meci al meu la Astra" cand nimic nu e sigur 100%. Sa-l vad eu pe parior duminica pe ce banca sta. Daca sta pe banca la Astra e cel mai ieftin antrenor din lume. Circarul....

ingineru07
ingineru07  •  09 Decembrie 2016, 21:46

sumudica are respectul meu pt ce afacut la astra ..felicitari un excelent antrenor...stiu ca respectul meu e cam putin dar pt un sentimental ca sumudica respectul unui dinamovist inseamna mult...Incercati sa respectati valorile in *** !..chiar daca caracterul sau nu este unul pe masura talentului sau in antrenorat acest om merita mai mult RESPECT...CU RESPECT SUMUDICA PT CE AI FACUT ACEST SEZON LA ASTRA

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bufnila
bufnila  •  09 Decembrie 2016, 21:38

ce mizerbaili pot sa fie bani coman si buduru. Dupa ce le-a adus o tona de bani din europa, din drepturi TV, din jucatori bine pregatiti si transferati, acum nu-l lase sa plece fara sa renunte la bani. Mizerabile personaje. Chiar daca ar fi mai bine sa plece pentru el, eu unul nu as plati un leu si nu as renunta la bani. Bani Coman, *** lui niculae, castiga din nou premiul de jgosul anului.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

florin071
florin071  •  09 Decembrie 2016, 21:34

Terminati ma cu proatiile astea. Nu pleaca asta de la astra. O sa iasa sa va spuna peste ceva vreme ca a facut declaratiile astea sa puna presiune pe conducere si jucatori. Aata e un simplu papagal infoiat.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează