Comentarii (35)
inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  09 Decembrie 2016, 22:58

keep calm and don't panic. clovnul cetatean de onoare din Giurgiu nu pleaca nicaieri(cine l-ar angaja pe mascariciul asta?),totul e circ ieftin si o sa ajunga la Gaziantepspor cum a ajuns si la Wigan.cum si-au batut joc de el pustii aia britanici(http://www.***/liga-1/sumudica-victima-unei-farse-incredibile-antrenorul-campioanei-s-a-autopropus-in-championship-la-echipa.html),la fel rad si musulmanii de el.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

inginerul_reloaded
inginerul_reloaded  •  09 Decembrie 2016, 22:50

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valyomanyd
valyomanyd  •  09 Decembrie 2016, 22:41
Postat de aly_dinamo pe 09 Decembrie 2016, 22:00

Cand te tratezi?

Boala lui e incurabila ! :))) Trebuie sa ne spuna ca e dezradacinat :)))

valyomanyd
valyomanyd  •  09 Decembrie 2016, 22:40
Postat de ion2010 pe 09 Decembrie 2016, 21:54

Ce limitat e Sumudica, doar un naiv si un diletant poate afirma dupa meciul cu Roma ca "A fost ultimul meci al meu la Astra" cand nimic nu e sigur 100%. Sa-l vad eu pe parior duminica pe ce banca sta. Daca sta pe banca la Astra e cel mai ieftin antrenor din lume. Circarul....

E ca tu nu ai vrea sa stea pe banca ? :)))) Frica pazeste pepenii ! :)))

1096907940366486
Stefan Dimitriu  •  09 Decembrie 2016, 22:29

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  09 Decembrie 2016, 22:23

sa mai ramana sa umileasca o data steaua si apoi poate pleca.

iosif_vs
iosif_vs  •  09 Decembrie 2016, 22:18

*** e o combinatie intre sifileala lui dan petrescu si carisma lui *** mic aka razvanel

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

arsenie_b
arsenie_b  •  09 Decembrie 2016, 22:16

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Decembrie 2016, 22:02

Ce legatura mai au echipele din bucuresti cu steaua sau dinamo !! Uitati-va in tribune !! Am dreptate .

aly_dinamo
aly_dinamo  •  09 Decembrie 2016, 22:00
Postat de bvd_magheru pe 09 Decembrie 2016, 21:55

Sigur semneaza pina luni . Stie clar ca nu are sanse la play off . Jocurile trag pentru nimeni 1948 .

Cand te tratezi?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează