Comentarii (35)
10204072431627928
Mircea Serban  •  10 Decembrie 2016, 06:25

Sumudica si-a castigat -prin milioanele de euro aduse clubului, dreptul da a fi lasat sa plece cand si unde vrea el! Puscariasul Nicolae ar trebui sa renunte in favoarea intregii echipe la ultima transa de euroi, dar nu o face caci, e un ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daweroirl
daweroirl  •  10 Decembrie 2016, 03:58
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:40

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

O "ideie" ca sa deie , sa nu ieie , ca sa vreie ...lasă-ne !

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 01:15
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:40

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

bine,hai fugi tare,vedet o de carton

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 01:14
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:36

Prostea te numesti? nu andrey? incintat! numele meu e Adrian.

ca sa intelegi ca esti prost ,trebuie totusi sa ti mearga mintea,dar tu fiind oltean,nu ai asa ceva

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:40
Postat de andyandrei2015 pe 10 Decembrie 2016, 00:35

adriene,ti au sosit intariri,daca nu o fi si tu vreo clona a vreunui de24bi l de pe aici

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:36
Postat de andyandrei2015 pe 10 Decembrie 2016, 00:34

te contrazici singur,schimba placa prostea

Prostea te numesti? nu andrey? incintat! numele meu e Adrian.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:35

adriene,ti au sosit intariri,daca nu o fi si tu vreo clona a vreunui de24bi l de pe aici

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:34
Postat de valyomanyd pe 10 Decembrie 2016, 00:28

randoom aka imperator, fraierul gesepeului :))))

daca eu sunt random,tu esti biancorooooippopa,vai de capul vostru cu mii de conturi pe aici,credeti ca toti sunt ca voi

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:34
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:26

Te visezi mai intresant ca luna copile. *** *** are o semifinala de UEFA Ligue. Restul rezultatelor au fost facute de echipa CSA. In ultimi ani pentru o echipa ce se vrea etalonul fotbalului romanesc FCSB e de ris. Anul asta Astra va face dublu de puncte, in anii trecuti pina si Otelul a facut mai multe daca am scoate coeficientul UEFA din calcul. FCSB traieste si acum din munca fostei echipe a CSA si a jucatorilor renegati de Becali.

te contrazici singur,schimba placa prostea

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:30
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:26

Te visezi mai intresant ca luna copile. *** *** are o semifinala de UEFA Ligue. Restul rezultatelor au fost facute de echipa CSA. In ultimi ani pentru o echipa ce se vrea etalonul fotbalului romanesc FCSB e de ris. Anul asta Astra va face dublu de puncte, in anii trecuti pina si Otelul a facut mai multe daca am scoate coeficientul UEFA din calcul. FCSB traieste si acum din munca fostei echipe a CSA si a jucatorilor renegati de Becali.

In viziunea GSP B-e-c-a-l-i e un cuvint obscen! ce naiba mai e de zis. Pina si *** CIOba -nului din presa fara sa vroiasca pun lucrurile in ordinea fireasca.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează