Comentarii (35)
dinamo_fan
dinamo_fan  •  09 Decembrie 2016, 22:23

sa mai ramana sa umileasca o data steaua si apoi poate pleca.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 00:20

villareal avea 2 fundasi care faceau cat tot lotul stelei,si steaua a facut 6 pct intr o grupa mediocra,singura problema a fost enache,care e bagat e nasu reghe,daca ala nu lua rosu la primu meci cu turcii,acum era alta treaba,dar nu ma interseaza asta,oricum steaua a jucat slab in campionat,si decent in grupele e league,atat,astra merita felicitata,dar sumudica daca se abtinea aseara,chiar era mai respectat,asa nu ai cum sa respecti un gunoi

andyandrei2015
andyandrei2015  •  09 Decembrie 2016, 23:14

pe cine a adus el ca antrenor la astra,in afara de boldrin ??? toti au fost creatia lui isaila,ala antrenor cu personalitate care a luat si el 2 trofee,dar l a facut niculae,asta e o marioneta

1446025852379084
Dragos Nastase  •  09 Decembrie 2016, 23:06

Sumudica are si el dreptatea lui nu e normal ca tu echipa campioana sa vinzi jucatori cei mai buni la principala contracandidata la titlu ,e normal sa fie suparat cand tu ca patron îi distrugi tot ce a construit doar ptr cațiva bani in plus,mai mult la ce rezultate a avut in Europa aveau bani sa/se autofinanțeze. Succes Sumudica ai demonstrat ca,ai valoare . El Cholo Simeone de Rumania.

daweroirl
daweroirl  •  10 Decembrie 2016, 03:58
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:40

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

O "ideie" ca sa deie , sa nu ieie , ca sa vreie ...lasă-ne !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 Decembrie 2016, 21:55

Sigur semneaza pina luni . Stie clar ca nu are sanse la play off . Jocurile trag pentru nimeni 1948 .

10204072431627928
Mircea Serban  •  10 Decembrie 2016, 06:25

Sumudica si-a castigat -prin milioanele de euro aduse clubului, dreptul da a fi lasat sa plece cand si unde vrea el! Puscariasul Nicolae ar trebui sa renunte in favoarea intregii echipe la ultima transa de euroi, dar nu o face caci, e un ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 01:15
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:40

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

bine,hai fugi tare,vedet o de carton

andyandrei2015
andyandrei2015  •  10 Decembrie 2016, 01:14
Postat de Adrian Și Atât pe 10 Decembrie 2016, 00:36

Prostea te numesti? nu andrey? incintat! numele meu e Adrian.

ca sa intelegi ca esti prost ,trebuie totusi sa ti mearga mintea,dar tu fiind oltean,nu ai asa ceva

239210873112253
Adrian Și Atât  •  10 Decembrie 2016, 00:40
Postat de andyandrei2015 pe 10 Decembrie 2016, 00:35

adriene,ti au sosit intariri,daca nu o fi si tu vreo clona a vreunui de24bi l de pe aici

Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Comentează