Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan, mesaj direct pentru Daniel Pancu: „N-a știut cum să iasă din scenă și a greșit!”
0
Victor Angelescu, anunț despre transferuri: „Am mai vrea trei sau patru”
0
Cu cine debutează FCSB în noua ediție a Superligii » Vor mai afecta meciurile din cupele europene startul de sezon?
0
Rezistă Nuno Campos?! Program infernal pentru Dinamo în startul noului sezon de Superliga: „câinii” au 5 derby-uri în primele 8 etape
3
Știri din fotbal internațional
Au refuzat să joace din cauza selecționerului Miroslav Koubek! » „Trebuie să ne spunem toți adevărul în față”
0
Superstarurile care au eclipsat meciul de la Mondiale: „Prima regulă este să nu vorbești”
0
Arsenal, ofertă pentru titularul din naționala Braziliei
0
Haaland sau Mbappe? Laszlo Balint a ales, în direct: „Fără ezitare”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
11
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Angajați cu venituri de 20.000 de euro pe lună au ajuns să ceară ajutorul ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Rusia s-a retras de la Cupa Mondială de Gimnastică Ritmică de la ...
Libertatea
sa mai ramana sa umileasca o data steaua si apoi poate pleca.
villareal avea 2 fundasi care faceau cat tot lotul stelei,si steaua a facut 6 pct intr o grupa mediocra,singura problema a fost enache,care e bagat e nasu reghe,daca ala nu lua rosu la primu meci cu turcii,acum era alta treaba,dar nu ma interseaza asta,oricum steaua a jucat slab in campionat,si decent in grupele e league,atat,astra merita felicitata,dar sumudica daca se abtinea aseara,chiar era mai respectat,asa nu ai cum sa respecti un gunoi
pe cine a adus el ca antrenor la astra,in afara de boldrin ??? toti au fost creatia lui isaila,ala antrenor cu personalitate care a luat si el 2 trofee,dar l a facut niculae,asta e o marioneta
Sumudica are si el dreptatea lui nu e normal ca tu echipa campioana sa vinzi jucatori cei mai buni la principala contracandidata la titlu ,e normal sa fie suparat cand tu ca patron îi distrugi tot ce a construit doar ptr cațiva bani in plus,mai mult la ce rezultate a avut in Europa aveau bani sa/se autofinanțeze. Succes Sumudica ai demonstrat ca,ai valoare . El Cholo Simeone de Rumania.
O "ideie" ca sa deie , sa nu ieie , ca sa vreie ...lasă-ne !
Sigur semneaza pina luni . Stie clar ca nu are sanse la play off . Jocurile trag pentru nimeni 1948 .
Sumudica si-a castigat -prin milioanele de euro aduse clubului, dreptul da a fi lasat sa plece cand si unde vrea el! Puscariasul Nicolae ar trebui sa renunte in favoarea intregii echipe la ultima transa de euroi, dar nu o face caci, e un ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bine,hai fugi tare,vedet o de carton
ca sa intelegi ca esti prost ,trebuie totusi sa ti mearga mintea,dar tu fiind oltean,nu ai asa ceva
Poti vedea pe FaceBook cine si ce sunt. Pentru a-mi expune o ideie decenta nu am nevoie de intariri. Dovada ca sunt obiectiv o gasesti aici: http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/lacatus-tot-mai-categoric-in-razbolui-becali-armata-palmaresul-si-sigla-sunt-la-csa-de-ce-sa-nu-existe-o-prima-liga-cu-steaua-lui-becali-si-steaua-celor-de-la-csa-496372-comentarii.html. Ca dispretuiesc FCSB datorita patronului minoritar si a suporterilor de doi bani... e alta poveste.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.