Alte știri din fotbal
Gică Hagi și Răzvan Lucescu, invitați de onoare la petrecerea de titlu a fanilor lui Galatasaray! Turcii nu l-au uitat pe marele „Il Luce”
0
George Ogăraru sare la gâtul șefilor: „Nu știu cum clubul l-a cedat pe David Matei la Craiova pentru numai 70.000 de euro!” + Anunț ferm: „Mai avem un jucător ca el la Steaua!”
3
Mircea Rednic și-a vărsat nervii pe Andrei Nicolescu: „Să nu vorbească! Mai aveau un pic și cădeau din stadion”
1
Incredibil: internaționalul U21 rămâne liber după ce clubul s-a zgârcit la 500 de euro! + Dinamo a intrat pe fir
0
Știri din fotbal internațional
Decizia luată în Capul Verde înaintea debutului istoric la Campionatul Mondial
0
Logistică de coșmar la Mondialul din SUA, Mexic și Canada » „Va fi o «bombă» gata să explodeze!”
0
Anunț în Italia: Inter s-a înțeles cu fotbalistul rivalei din Serie A
0
Gică Hagi și-a ales favorita de la Campionatul Mondial: „N-are cei mai valoroși jucători, dar arată foarte bine!”
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
4
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Guvernul Tomac, la mâna puciștilor. Aritmetica parlamentară, clar ...
Libertatea
Dezvăluiri în cazul Kreiner. Fiica afaceristului ucis susține în instanță ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Violențe la Belfast și distrugeri uriașe după protestele anti-imigrație. ...
Libertatea
Bai tati...asta de ai scris articolul, erai beat, drogat sau te grabeai sa ajungi acasa de ti-a iesit capodopera asta?? :)))
Cu tot repectul, inainte sa scrieti articole pe un site public, invatati gramatica limbii romane. Nu de alta, dar in articolul asta ati maltratat-o in ultimul hal...
acuma puteti sa va pupati si sa va luati o camera ,savulescu stie de ce...:)
Ai ajuns la concluzia la ce ti-am scris mai devreme ? Sunt cativa cre tini cu licenta pe aici si nu trebuie sa-i bagi in seama ca nu-i mai vindeca nimic ! Sunt sigur ca daca asi avea macar unul in fata iti garantez ca face pe el de frica ! Dar foarte multi dintre astia cred ca nu au implinit inca 18 ani . Cei maturi incearca sa puna problemele altfel si discutiile se poarta altfel !
pai numai prostii ca tine se pot uita la alti prosti...:))
sincer imi pare rau ca am intrat in jocul acesta prostesc si fara nici un sens al jignirilor pe net! toti nebunii pot injura ascunsi dupa monitor dar ca sa porti un dialog civilizat,indiferent de divergentele de opinie sau de echipa favorita vad ca e tot mai greu
au dreptate si gsp ca face emisiuni cu ciobanu!!la cata prostie vezi acolo parca te indeamna sa te uiti:)))))cand il aud pe badea ma ia somnu
DE acolo vi se trage cufureala la dos ,de la celule:))
am ras cu lacrimi in seara asta pe gsp.ro. cred ca jiji si borcea au platit ceva la gazeta ca sa-l execute pe savulescu.:))
pfff ia uite!! credeam ca sa dat stingerea in celule la oara asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.