FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - DINAMO 1-1 / PLEŞAN JUCASE ULTIMA OARĂ ÎN PRIMA ECHIPĂ A STELEI ÎN LIGA I PE 7 MAI 2008
Alte știri din fotbal
Încheie 2025 în play-off, dar Laszlo Balint avertizează că urmează o iarnă complicată: „Din păcate, pentru stabilitatea financiară a clubului”
0
Record ISTORIC pentru cluburile europene! UEFA împarte 9 milioane de euro după EURO 2025
0
Bogdan Andone a stabilit obiectivul lui FC Argeș, după ultimul meci al anului
0
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
Știri din fotbal internațional
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Fluier de start în Tottenham - Liverpool » Radu Drăgușin a revenit după 11 luni
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
Da mi-a placut jocul lui Plesan,mai ales dupa o asa accidentare!BRAVO MIHAITA!Dupa ce isi va reveni complet il veti vedea in mare forma,are mari calitati!In schimb,Dayro,CATASTROFA!
Plesan a avut aseara un joc bun, a inchis destul de bine zona centrala, impreuna cu Tiago, a avut cateva pase in adancime bune pentru Toja si a urcat de cateva ori sa sustina atacul. Era chiar sa inscrie un gol la sutul lui Dayro Moreno din lovitura libera. Cine zice ca a fost muci nu a vazut meciul. Plesan poate fi unul dintre cei mai buni mijlocasi centrali de la noi, dar trebuie sa intre in forma si sa fie jucat mai des si sa aiba un mijlocas defensiv langa el sa-i acopere urcarile in a
serios? nu glumiti? a jucat plesan? sacul ala de cartofi? este adevarat ca eu am trecut dupa pauza la leverkusen, insa in prima repriza nu l-am vazut delocdeloc
pai plesan ne vedem peste un an...ritmul tau de a juca - esti prea muci, ba!
asta nu e fotbalist,ma bucur ca am scapat de el,si ma bucur ca am scapat si de ionescu,ma bucur enorm ca a reusit sa se impuna la steaua,sa demonstreze tuturor ce mare fotbalist e el,si ce dreptate a avut cand a facut fite la Craiova.un fotbalist nu inseamna numai talent,mai inseamna si suflet,si omenie.nici ionescu nu va ajunge mai mare ca plesan:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.