Alte știri din fotbal
Start în Rapid - Universitatea Craiova » Oltenii jubilează în Giulești
1
Ionel Ganea, la prima apariție publică pe un stadion după accidentul tragic: gest superb în tribunele Giuleștiului
0
FCSB își aduce fundaș U21: „Avem mari speranțe la el”
0
Chindia Târgoviște a cerut înregistrările la CCA după turul barajului cu Farul: „Acordarea golului a dus la vicierea rezultatului”
0
Știri din fotbal internațional
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
0
Cad capete după ce AC Milan a ratat Liga Campionilor: concedieri în masă, Allegri este OUT
0
Cine e noul căpitan de la Manchester City: „Este un lider fantastic”
0
Cine e Lorena, femeia căreia Arteta i-a dedicat trofeul Premier League: „Ea îmi dă energia să fac totul!”
0
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
7
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Forța care e absentă la cele mai importante negocieri din ultimul deceniu. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
afara cu petarda asta. asta nici in spatele blocului nu e in stare sa joace. in curtea scolii e mult prea mult pt el
Stai calm, bosorogule. Singurele comentarii bune,ale dumitale sunt cele cu linkuri de pe youtube. Cam atat. In rest esti mult mai dezamagitor ca oracol, sper ca in anglia ai mai mult noroc la spalat babe decat la conversat, se vede ca duci lipsa by the way. In rest iti doresc multa sanatate omului, celui care comenteaza- ceea ce am scris mai sus.
nu e fair play,dar la ce sa te astepti la unul ca ala,oricum el nu e mare fotbalist si nu o sa fie vreodata,dar ce as rade sa aduca steaua un atacant liber acum
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu Vandicii s o fi rupt la fel de repede?
"Video devastator". Doamne ...
intrati pe ''feisbuc '' la primaria satul raca ci uni sa-l vedeti pe randoom la pauza cum celebra 1-0 in caruta cu 2 magari putere .... zicea ca este jiji pe '' maibac ''
Rz23 vezi ca nu e bulan ... E japca
Oricum una peste alta v-am lasat . Sper ca Astra sa devina campioana si la anul cu 2,3 transferuri de calitate sa devenim noi . Filip ? Pa.
*** ce domina redactia *** incearca sa deturneze atentia publicului, uitand sa informeze ca toti, de la orice televiziune au fost de acord ca *** a inscris din ofsaid. Si veniti cu articole *** ca asta...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.