Alte știri din fotbal
Debut de poveste în FCSB - CFR, la 3 zile după prezentare: „De asta e foarte greu în străinătate”
0
Raul Rusescu a numit omul meciului din FCSB - CFR Cluj: „Superb! A făcut diferența”
0
Ilie Dumitrescu a văzut FCSB - CFR Cluj și n-a stat pe gânduri: „Nicio șansă!”
0
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Gestul e patetic si nu vad cum jucatorii s-ar putea bucura de alea cateva sute de lei , banii astia venind de la niste necajiti. 1500 de euro stransi de la o mega galerie ? atat au putut? U Cluj merita sa pice in B pentru ca de 30 de ani de cand ii stiu au fost doar mediocrii si vanzatori. S-au vandut si franarilor si i-au facut campioni de doua ori.
Aseara a fost prima oara cand am discutat, daca se poate spune ca am discutat cu omu'. Dar cand incepi cu taranisme la adresa unui care tine cu aceeasi echipa....cu stelisti de conjunctura si restu, pa si la gara.
asa cum voi, astia de la Nucleo, ati cumparat Steaua? Cred ca ai vorbit inainte de a gandi. Repet, gestul e unul spontan, (pana si punga in loc de plic denota asta), facut intr-un sector, in timpul meciului, ca daca era ceva organizat, fii sigur ca se adunau mai multi sau ajutorul s-ar fi dat in alta maniera, nu ca sa aiba pseudo-ziaristii de la gsp de ce sa rada de "iubirea la punga". Au vrut sa le faca cinste cu o masa, ca sa-si arate recunostinta pentru cinstea pe care jucatorii ne-o fac jucand pentru U, fiind sustinuti financiar de parinti.
Vad ca nu mai spui nimic si poate te-ai intrebat ce legatura are una alta! Raspunsul este CA ARE! Nu ai vazut imagini cu sosirea si plecarea celor de la VfB pentru ca nu stia presa unde vin, tot asa jandarmeria a aflat cu o ora inainte de aterizare! Sefii vostri de galeria ar fi putut sa mearga cu banii fara sa stie presa, insa erau cu punga in mana la vedere!!
Sunt cfr-ist , dar tot respectul pt fapta care ati facut-o . Peste tot sunt uscaturi, deci nu lua in seama toate comentariile rautacioase. Bafta si sper sa fiti in A si anul viitor.
Bun, atunci vreau sa te intreb altceva. Ai vazut vreo imagine cu sosirea si plecarea echipei VfB Stuttgart la aeroport?
da
Esti tu convins ca nu au vrut chiar liderii vostri de galerie sa se dea vestea in tara?
U-istii vechi merita respect. Ei nu au nimic in comun cu haita de hiene urlatoare de acum, de aceea nici nu mai vin la stadion. Problema mea cu istericii astia vargati nu-i ca tin cu u, pot sa tina cu cine vor. Doar ca voteaza, multi dintre ei, din pacate. Incet, dar sigur, or sa devina irelevanti, ca orice anacronism. Pana si animalele salbatice care intra-n contact cu omul se mai civilizeaza un pic.
Cum strigati ieri cata vreme a avut 1-0? "M...CFR?". Da, vineee. Ati primit ce-ati dorit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.